Jak v létě zazářit? Zkuste tyto módní triky!

Znáte ten pocit, kdy obdivujete překrásné modelky v časopisech a na internetu a říkáte si, proč nemůžete být jako ony? V hlavě se uklidňujete myšlenkou, že je to pouhý photoshop, ale potom začnete potkávat podobně okouzlující ženy i mezi obyčejnými smrtelníky v ulicích města! Co mám dělat abych zářila jako ona? Proč se za ní každý otáčí?!

Známe odpovědi na vaši otázky. Díky těmto malým zázrakům z dekorativní a vlasové kosmetiky zazáříte i vy!

1. Barevné oční linky

Ano! Tento rok zapomeňte na obyčejnou černou linku, kterou nosí každá druhá žena, buďte originální a nebojte se barev! Letošním hitem jsou barevné oční linky, které můžete sehnat už asi ve všech možných barvách, které vám přijdou na mysl. Ozvláštníte jimi své běžné denní líčení a každého tato nepatrná drobnost po vašem mrknutí příjemně překvapí.

2. Výrazné rtěnky

Šedá, modrá, zelená, fialová – ano i takové barvy rtěnek letošní léto volají v obchodech, ať si je hodíte do svých nákupních košíků a překvapíte sebe i ostatní. Možná budete mít pocit, že se na vás kolemjdoucí podivně dívají, můžete si být však jistí tím, že vám jen závidí vaší odvahu odlišit se.

3. Olejíčky na vlasy

Možná si myslíte, že nějaký olejíček na vlasy žádnou velkou službu neudělá, to jste ale na omylu. Každá žena touží po sametově hebkých a lesklých vlasech, tak běžte a po nějakém olejíčku se podívejte, výsledek vás jistě překvapí!

4. Barevné křídy na vlasy

Nemáte odvahu obarvit si vlasy na růžovou, zelenou, modrou nebo podobně „bláznivé“ barvy, ale toužíte po změně? Zkuste barevné křídy na vlasy, se kterými můžete zabarvit jen pár pramínků a když se vám výsledek nebude líbit, jednoduše křídu z vlasů smyjete. Za pokus to stojí ne? Navíc jsou za pár korun k dostání asi v každé drogérii.

 

Už znáte kouzlo dnešních dívek a žen? Vyzkoušejte některý z mých tipů a budete zářit i vy.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.