Každé roční období přináší spoustu plusů i mínusů. Pokud jste milovníkem léta a nesnášíte jakékoliv jiné roční období, připomeňte si léto alespoň oblečením. Může to znít zvláštně, když si představíme počasí v létě a na podzim. Ale ano, je to možné a vypadá to až neuvěřitelně úžasně. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak unosit letní věci na podzim.

Výhody nošení letního oblečení na podzim

Nejenže ušetříte spoustu peněz za nové oblečení, ale také šetříte přírodu. Spousta lidí nosí každou sezónu nové oblečení, což je určitě škoda. Vyzkoušejte být kreativní a naučte se kombinovat zajímavé kousky z různých ročních období.

Není umění nakoupit si spoustu oblečení, které vám po jednom nošení leží netknutě ve skříni několik let. Umění je vytvářet zajímavé kombinace. Další výhodou je to, že podzim navazuje na léto, tudíž se většina vzorů a materiálů, které se nosily v létě objeví i v podzimních kolekcích, což je rozhodně výhodou, pokud chcete být trendy.

Vrstvení oblečení je na podzim základ

Když si představíme vrstvení, obvykle z toho vznikne vrstvení bundy na košili nebo svetr.  Tato kombinace je sice účinná, zahřeje a vypadá skvěle, ale zkuste vyzkoušet něco kreativnějšího. Zkuste si obléct triko s dlouhým rukávem, svetr nebo košili a obléct přes to letní šaty. K této kombinaci můžete přidat punčocháče a kotníkové boty.

Změňte boty!

Nejjednodušším způsobem, jak vytvořit podzimní outfit, je vhodný výběr bot. Je prakticky jedno, co máte na sobě, ale pokud k outfitu přidáte jakékoliv teplejší boty, ať už to jsou kozačky, šněrovací boty nebo Chelsea boty, vždy budete vypadat skvěle.

Tílka ještě neschovávejte

Chystáte se na úklid skříně a máte v plánu sbalit do krabic letní oblečení? Vynechte tílka, budou se vám ještě hodit. Zatím není tak velká zima a pokud jste si v létě zamilovaly nějaké tílko, nemusíte smutnit. Kombinujte je se sakem či svetrem. Pokud máte nějaký oversize svetr, využijte toho a nechte z něj tílko vykukovat.

Stačí přidat šálu nebo klobouk

Jak nyní víte, letní oblečení se dá vynosit i na podzim a máme pro vás další tip. Ať už se chystáte si obléct šaty nebo džíny s tílkem a sakem, přidejte k této kombinaci šálu nebo klobouk. Není snad více podzimní kousek, než je klobouk a šála.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze