Jak správně vybrat spodní prádlo? Vhodným výběrem předejdete zdravotním problémům!

Nákup nového spodního prádla není nijak složité, v obchodech najdeme nekonečně mnoho druhů kalhotek, typů podprsenek, různé vzory, barvy a látky. Většina žen nakupuje spodní prádlo podle toho, co se jim líbí a jaký mají vkus. Víte ale, jak správně vybrat spodní prádlo? Jakou máte velikost? Jaká látka na kalhotky není vůbec zdravá? Nebo která podprsenka je pro vás ta pravá?

Špatná velikost podprsenky

Začít musíme tím nejdůležitějším – podprsenkou. Mnoho žen nosí po celý život špatnou velikost podprsenky. To zapříčiní spoustu zdravotních problémů, o kterých ani nemusíte vědět. Dlouhodobé nošení podprsenky špatné velikosti například často způsobuje bolesti zad, šíjových svalů a na prsou vám může způsobit různé záněty. Správná velikost podprsenky je tak více než důležitá. Poradíme vám, jak zjistit vaší správnou velikost.

  • Poraďte se. – Prodavačky v obchodech nejsou pouze proto, aby prodávaly oblečení, ale také aby poradily s výběrem. Nebojte se poradit se zkušenou prodavačkou spodního prádla, která moc dobře ví, co dělá.
  • Podprsenka nesmí lézt nahoru! – Další chybou, kterou se mnoho žen dopouští. Podprsenka nesmí za žádnou cenu lézt nahoru, naopak! Musí zůstat hezky na místě, uprostřed zad.
  • Správná velikost košíčků. – Že máte větší podprsenku, než jsou vaše prsa poznáte tak, že vám podprsenka odstává. Vyzkoušet to můžete při různých pohybech, kdy vaše potencionální nová podprsenka projde takovou zatěžkávací zkouškou.

Krajkové prádlo vládne světu!

Mezi nejoblíbenější látky patří bezesporu krajka! Krajka vládne celému světu a také mužům. Podle statistik je totiž pro muže krajka nejvíce sexy. Krajka nepatří mezi nejpříjemnější látky pro nošení, pro krásu se ale musí trpět, že? Pozor byste měla dávat i při výběru látky vašeho spodního prádla.

Spodní prádlo MUSÍ být prodyšné! Dávejte pozor na levné spodní prádlo, které nebývá vyrobeno z bavlny, ale je často nahrazováno levnou syntetikou, která není zrovna nejlepší látkou pro vaše zdraví. Nekvalitní látka spodního prádla způsobuje různé záněty a jiné nepříjemnosti, kterým se chce každá žena vyhnout!

Stahující spodní prádlo je trendy, ale …

Především díky éře sester Kardashian spousta žen stále častěji volí stahovací spodní prádlo. Díky této vychytávce jsou ženské křivky lépe vytvarované a těch pár kilo navíc, které se odráží na postavě, jsou díky vyššímu pasu kalhotek pod kontrolou. Stahující spodní prádlo je stále více trendy, ale není vhodné na každodenní nošení. I když se to nezdá, trpí tak vaše vnitřní orgány! Stahující prádlo způsobuje tlak, který není příjemný žaludku ani střevám. Proto tento druh spodního prádla zvolte pouze na důležité společenské večery.

Tip: Kvalitní spodní prádlo najdete také na https://www.onlyshe.cz/.

Foto: Pinterest.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.