Nejste spokojená se svou postavou, ale přesto nemáte chuť ani čas cvičit? Máme pro vás triky, díky kterým pas zúžíte rychlostí blesku. Stačí pouze sázet na optické klamy a budete vypadat štíhlejší raz dva.

Vše zastrkat

Nosíte ráda volné oversize svetry, volné halenky či košile? Svého pohodlí se  vzdávat nemusíte. Stačí pouze tyto kousky zastrkávat do kalhot a lehce povytáhnout zpět. Není to žádná věda, a navíc na tento ověřený trik sází většina celebrit. Dávejte si ale pozor, aby vám zastrkaná látka zezadu nedělala hrboly pod kalhotami. Často si toho ženy nevšimnou a zbytečně tak bohužel kazí svůj celkový dojem.

Kalhoty s vysokým pasem

Máte doma kousek, který je kratší a širší, než byste chtěla, a proto jej nenosíte? Nyní máte šanci jej vynosit. Oblečte si jej ke kalhotám s vysokým pasem. Kalhoty s vysokým pasem v kombinaci s širokým a kratším topem vypadají naprosto úžasně. Vy se navíc budete cítit v pohodlí a nebude  vykoukat nic, co by nemělo. Taková kombinace dokáže navíc zdůraznit vaše boky a vytvořit tak postavu do tvaru hrušky. Dávejte si ovšem pozor, pokud máte boky již dost široké. V tu chvíli by měla tato kombinace opačný efekt. Kalhoty s vysokým pasem dostávají navíc body za to, že opticky prodlužují nohy.

Zavinovací šaty nebo halenky

Překřížení a nepravidelnost působí velmi efektivně a pas opticky zúží dokonale. Na jaro/léto jsou zavinovací šaty velkým trendem a nemusíte se bát, že byste je v obchodech nenašly. Obchodní řetězce jich nabízí hned několik a pokud si vyberete například s pruhy směřující od shora dolů, těšte se na pochvaly. Navíc je zavinování velmi všestranné. Mohou jej nosit jak velmi štíhlé ženy, tak i ty baculatější.

Pásek dokáže zázraky

Jakýkoliv volnější kus oblečení doplňte páskem. Čím výraznější pásek, tím užší pas. Platí to jak u šatů, tak například i u overalů. Vždy, když si budete kupovat nějaký volnější kousek, myslete na to, zda k němu máte vhodný pásek. Pokud někam vyrážíte narychlo a pásek nemůžete najít, dejte si do pasu cokoliv jiného. Řetízek od kabelky, stuhu… zkrátka cokoliv.

Zaujměte jinou částí těla

Vyzkoušela jste vše, ale pořád to pro vás není to pravé ořechové? Zbývá tedy možnost, zaujmout něčím jiným. Máte krásné, pevné nohy, pozadí či poprsí? Nebojte se svých předností využít a upoutat pozornost na ně.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze