První měsíce nového roku bývají spíše depresivní a vzhledem ke globálnímu oteplování to ani na užívání zimních radovánek příliš nevypadá. Mimo to nám také chybí sluníčko, které dodává potřebný vitamin D, bez kterého nemáme energii ani dobrou náladu. Proto vám přinášíme 5 tipů, jak si zvednout náladu, než na nás sluníčko vykoukne.

1) Výborná káva

Patříte mezi kávoholiky? Vítejte do týmu. Výživoví poradci sice občas tvrdí, že velké množství pití kávy není až tak zdravé, ale kde máme brát energii, když ji nemáme zásoby? Pití kávy v sobě neschovává pouze kofein, který vás příjemně (a rychle) probudí. Udělejte si v práci půl hodinky času a v klidu si vypijte kávu, projděte emaily a pusťte si vaší oblíbenou písničku.

2) Dělejte si radost

Dlouho koukáte na boty a ne a ne se rozhoupat ke koupi? Využijte povánočních výprodejů, určitě nějaké pěkné kousky najdete ve slevách! Zároveň si uděláte radost, která vám alespoň na pár dní vydrží. Nemusíte utrácet tisíce, i maličkosti vám mohou udělat radost – nový hrníček, obal na mobil, náušnice nebo krém na ruce, který příjemně voní.

[easy-image-collage id=63387]

3) Na masáž je vždy čas

Udělejte si každý měsíc hodinku čas a zajděte na thajskou masáž. Nebojte se relaxovat a udělat si čas sami na sebe.

4) Držte se světlých barev

Na podzim jsme automaticky sáhli po tmavších odstínech, nyní nastal čas na světlé barvy, které automaticky dodají energii a dobrou náladu.

5) Pusťte si zábavný seriál

Chvilka pohody po celém dni v práci přijde vhod. Na akční a dobrodružné filmy určitě bude čas, pokud ale nutně potřebujete pořádnou dávku dobré nálady, vsaďte na zábavné seriály. Jak jsem poznal vaši matku, Teorie velkého třesku, Nová holka nebo Přátelé budou tou správnou volbou.

Foto: Unsplash.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments