Jak se z Harryho Stylese stala módní ikona

Být populární hudební hvězdou není žádný med. Fanoušci a novináři vám jsou neustále v patách a nedají vám ani na vteřinu pokoj. A co teprve, když jste ještě ke všemu módní ikonou a například tváří kampaní značky Gucci? Všichni sledují a komentují, co máte zrovna na sobě, módní kritici hledají sebemenší chybičku, aby vám veškerou možnou nedokonalost ihned předhodili. Zpěvák Harry Styles tyto situace velmi dobře zná.

View this post on Instagram

harry and some of his BEAUTIFUL floral suits ?

A post shared by ?? (@harryyhappyy) on

Harry Styles úspěšně vykročil ze stínu boybandu One Direction

Již během svého působení v chlapecké kapele One Direction ukázal, že móda pro něj není španělská vesnice. Naopak se v této oblasti dobře orientuje. O trendech má přehled a služeb osobních stylistů příliš nevyužívá. Sám si dokázal vybudovat svůj nezaměnitelný styl, díky kterému v roce 2013 obdržel cenu British Style Icon v rámci prestižních Fashion Awards. Získat takové ocenění je veliká pocta. Harry byl při jeho přebírání velice překvapený. Později se také vyjádřil, že vůbec nechápe, proč byla cena udělena právě jemu. „Vždyť vlastním asi jen dva páry džínových kalhot.“, dodal se smíchem.

V roce 2017 konečně přišlo dlouho očekávané turné k albu „Harry Styles“. Už první koncert byl spíše takovou módní přehlídkou. Ten mladý klučina, který se oblékal stejně jako jeho vrstevníci, byl nenávratně pryč. Místo toho na pódiu stál dospělý muž, jehož styl dozrál spolu s ním. Tričko a kalhoty vyměnil za drahé obleky značek Saint Laurent, Burberry nebo například Gucci. Právě Gucci v Harryho šatníku převažuje a také byl tváří několika jejich kampaní.

Harryho image rockové hvězdy k němu dokonala pasuje už jen z toho důvodu, že skutečně rockovou hvězdou je. Hudební talent, charisma a vytříbený módní vkus z něj dělají Micka Jaggera dnešní generace, jak ho mnozí nazývají.

Foto: Shutterstock.com, Instagram.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.