Odhoďte zábrany a řekněte ano výrazným barvám. Barevné outfity jednoznačně k létu patří

Móda je velice rozmanitá. V dnešní době už takřka neexistují žádná striktní pravidla, která by nám říkala, jak se máme oblékat. Můžeme tak pustit uzdu své fantazii a prostřednictvím módy se vyjádřit. Někteří lidé se ale stále bojí barev. Jejich šatník je pak nudný a mdlý. Jak se tohoto strachu zbavit? 

Není samozřejmě vůbec nic špatného na tom, pokud někdo preferuje neutrální tóny. Možná byste ale ráda trochu barev do svého šatníku pustila, jen se trochu bojíte a nevíte, jak a kde začít. 

Začněte pouze s doplňky

Nejlepší je na to jít hezky popořadě a pozvolna. Pokud se na barevné oblečení skutečně ještě necítíte, začněte s doplňky. Pořiďte si například barevnou kabelku nebo brýle, kterými pouze doplníte svůj outfit v neutrálních barvách, na které jste zvyklá.

Vyzkoušejte pastelové tóny 

Nemusíte se ihned pouštět do výrazných barev. Začít můžete i s pastelovými tóny. Tyto odstíny jsou velice jemné a snadno se kombinují s neutrálními barvami.

Zkuste změnit svůj celkový pohled na barvy

Uvědomte si, že barvy jsou v módě důležité a skutečně je třeba jim ve vašem šatníku udělat místo. Bez nich je jakýkoliv outfit nudný a spíše vytváří dojem šedé myšky.

Kromě toho, že jsou barvy stylové, umějí zlepšit náladu a celkový outfit díky nim působí mnohem veselejším dojmem. Pokud si začnete na barvy pomalu a postupně zvykat, uvidíte, že si je brzy zamilujete.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!