Sháníte univerzální kousek, který se lehce kombinuje? Černé džíny jsou jednoznačně nejvšestrannějším kouskem, který ve skříni nesmí chybět. Můžete je nosit kamkoliv a kdykoliv. Hodí se jak k teniskám do školy, tak na elegantní způsob k podpatkům! Poradíme jak je (ne)nosit. 

Francouzská dokonalost

Francouzky často udávají trendy a jak je známo, jejich móda je úplně na jiné úrovni než kdekoliv jinde. Proto vyzkoušejte jejich nejčastější obyčejný outfit v podobě jednoduchého černého saka nebo blejzru, černých kalhot a bílého trička, které je zde klíčové.

Celočerný outfit rozbijte bílým tričkem, které váš look rozzáří. Boty v tomto jednoduchém outfitu nefigurují, vezměte si například obyčejné kotníkové chelsea boty nebo tenisky.

Barvy podzimních listů

Jsou barvy, které k sobě prostě sedí a nemusíte už o ničem jiném přemýšlet, pokud zvolíte známé kombinace. Obzvláště v zimních a podzimních měsících je nejlepší kombinace hnědé a černé. Podzim si tuto barvu zkrátka vyžaduje. Vyzkoušejte kombinovat tón s tónem a oblečte si například hnědý vršek, černé kalhoty a hnědé kozačky. Výsledek vás jistě mile překvapí.

Smetanová a béžová

Smetanová a béžová barva je dohromady s černými kalhoty velmi dobrou volbou. Je to jednoduchá kombinace, která nikdy neomrzí. Vždy však mějte na paměti, že v tomto typu outfitu není žádoucí příliš velký kontrast. Ujistěte se, že je vaše oblečení slazeno od hlavy až k patě. Ano, barevný outfit může vypadat perfektně, ale v tomto případě víme, že černé kalhoty zkrátka vyžadují vyvážený počet barev.

Pokud nechcete vypadat jako papoušek, určitě se do velkých experimentů nepouštějte. Kombinace hnědých bot, černých džín, červeného trika a vzorované košile zřejmě nebude vypadat dobře.

Barvy, na které si dávat pozor

Existuje několik barev, které se s černými kalhotami kombinují velice těžko, proto pokud nejčastěji nosíte jen černé kalhoty, při nákupu nových horních dílů si dejte pozor přesně na tyto barvy. Nestane se vám, že budete mít ve skříni barevné kousky, které neunosíte. Nejhůře se kombinuje neonově žlutá, tmavě šedá a tmavě modrá. Dále vám bude dělat problém sytě růžová, tmavě červená, oranžová a určité odstíny modré a fialové.

Elegance stranou

Černé kalhoty jsou přece jenom trochu více elegantní než klasická džínovina, proto se nebojte váš outfit okořenit nějakým tím potiskem nebo vzorem. Jedním ze vzorů, který s černými kalhoty funguje na jedničku, jsou určitě pruhy. Avšak doporučujeme kombinaci černobílých pruhů. Flanelové košile jsou pořád v trendu, takže se nebojte v ní v kombinaci s černými kalhotami vyrazit.

Foto: Pinterest.com, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze