Jak se nalíčit na první rande?

Máte před sebou první rande. Jste značně nervózní – a není se čemu divit. Pečlivě vybíráte, co na sebe. Na hlavě vytvoříte krásný účes. Sladíte oblečení s doplňky a nezapomenete na botičky. A  ještě jedna věc zbývá: make-up!

Na prvním rande logicky chceme vypadat co možná nejlépe. Perfektně. Dokonale. Prostě jako bohyně, která nemá jedinou chybičku. Nabízí se otázka, jak se nalíčit, aby to vypadalo dobře a zároveň jsme to zbytečně nepřehnaly?

Se rtěnkou opatrně

Používání rtěnky je zase v kurzu. Určitě ani vám neuniklo, že se rtěnky zase nosí a ženy rády střídají nejrůznější odstíny. A možná patříte mezi ně a nošení rtěnky si doslova  užíváte, protože si díky ní připadáte krásnější, sebevědomější, přitažlivější.

Na prvním rande ale pozor. Pokud chcete, aby rande dopadlo polibkem, raději rtěnku nepoužívejte vůbec – my ženy sice rtěnky zbožňujeme, ale muži už tolik ne. Ba dokonce vůbec, natož pak na své puse. Jestliže se bez rtěnky nebudete líbit sama sobě a použít ji chcete, zvolte alespoň nějaký méně decentní odstín, ať svůj protějšek zbytečně neodradíte.

Foto: Unsplash.com

Všeho moc škodí

Jasně, chcete mít pleť jako z alabastru, prostě bez jediné vady na kráse, proto máte v plánu nanést na obličej takovou vrstvu make-upu, aby žádná nedokonalost neměla ani tu nejmenší šanci být vidět.

I tady ale pozor, protože všeho moc škodí a vrstvy make-upu zvláště na první schůzce obzvlášť. Příliš mnoho make-upu naopak přitáhne pozornost k nedokonalostem pleti a také nebudete působit přirozeně, což by muže mohlo nemile překvapit.

Foto: Unsplash.com

Oční stíny ano, ale žádné experimenty

Zvýraznit oči s pomocí vhodně zvolených a především šikovně použitých očních stínů je samozřejmě v pořádku. S  jejich pomocí zvýrazníte svůj pohled, umocníte jej a dodáte očím hloubku.

Asi už tušíte, že i tady přijde nějaké „ale“. Oční stíny použít můžete, ale vyhněte se experimentům. Volte spíše něco decentního, co nebude působit přehnaně. Líčidla sahající až k obočí? Na to chlapi vážně neberou, milé dámy.

Foto: Unsplash.com


Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.