Vánoce, narozeniny, oslava výročí – to všechno jsou události, při kterých si často lámeme hlavu nad tím, čím potěšit svého partnera. Vánoce tu budou za pár dní a možná i vám se z hlavy kouří, když se snažíte vymyslet nějaký zajímavý dárek na poslední chvíli. Co třeba sexy prádlo? Takový dáreček vykouzlí úsměv na tváři vašeho miláčka a potěšit může vlastně i vás!

Sexy prádlo jako dárek k Vánocům? No jasně!

Také už na vás doléhá vánoční atmosféra, která už v tomto čase panuje všude okolo nás? Vánoční tematiky jsou plné obchodní domy, výkladní skříně i ulice, takže se není čemu divit, že i vás mnohdy popadne ta správná sváteční nálada.

Když se ale vrátíte nohama zpátky na zem, najednou vám dojde, že je potřeba vymyslet dárky, kterými byste udělali radost svým nejbližším – konkrétně drahým polovičkám. My jeden tip máme: sexy prádlo! To je totiž dáreček, kterým se můžete potěšit oba!

I vy si zasloužíte být neodolatelné!

Sexy prádlo rozhodně neslouží jen k tomu, abyste se díky němu cítily lacině. Ba spíše naopak!

V sexy prádle se každá žena může cítit úplně jiná, neodolatelná, svůdná, smyslná a žádoucí. A věřte, že je úplně jedno, jestli v takovém sexy modelu budete stát u plotny, čekat na partnera v ložnici nebo třeba kmitat po bytě s koštětem v ruce. Díky němu se budete cítit výjimečně a to za to přece stojí!

Jak vybrat to pravé?

Jasně – darovat samy sobě (a vlastně i partnerovi) pod stromeček sexy prádlo je jedna věc. Vybrat to pravé je věc druhá. A podstatně složitější!

Potřebujete poradit, po jakém kousku sáhnout? Chcete inspiraci, co je zrovna v kurzu? Ptáte se, na co muži nejvíce letí? Přály byste si vědět, co žádného chlapa zaručeně nenechá chladným? V tom případě čtěte dál, protože my pro vás máme pořádnou nálož inspirace!

Krajka je sázka na jistotu!

Sexy prádlo a krajka – to je dvojice, která jde jednoznačně dohromady! Takové sexy krajkové prádélko, které odhaluje trochu holé kůže a podněcuje tak mužskou fantazii je jednoduše koupě, která se vám vrátí i s úroky.

Záleží jen na vás, jestli vsadíte na prádlo, které je jen decentně zdobené krajkou, nebo jestli si naopak vyberete takový model, který třeba nemá žádné výztuže a je díky krajce lehce průhledné. Tak či onak s ním za dveřmi vaší ložnice bezesporu zabodujete!

Černá není nutnost!

Sexy prádlo si mnoho z nás spojuje především s černou barvou. Jasně, černá barva je v tomto případě jakási klasika, se kterou nemůžete nikdy nic zkazit. Jenže pozor, milé dámy: stejně tak můžete udělat dojem i v jiné barvě!

My si třeba umíme představit, že svému partnerovi vytřete zrak, když si na sebe obléknete sytě rudé krajkové prádélko. Červená barva je odjakživa spojována se smyslností a vášní, takže je pro prádlo jako stvořená. Vybrat si můžete i andělsky bílou, která na první pohled působí nevinně, na stranu druhou i luxusně a elegantně.

Foto: Pixabay.com.