Jak opticky ubrat kila? Překvapivě to jde snadno díky správnému oblékání. Mnohé Češky by se měly inspirovat

I když je každá postava krásná, občas máme potřebu zakrýt své nedostatky. Některé z nás trápí kila navíc. Naštěstí existuje řada triků s oblečením, které umí aspoň opticky ubrat kila. Pojďme se na to podívat.

Černá je dobrá

Každý moc dobře ví, že černá barva oblečení opticky zeštíhluje. Je ale důležité to s ní nepřehánět, abyste neustále nevypadala tak, že se chystáte na pohřeb. Zaměřte se na určitou část těla, u které chcete opticky ubrat kila. Mnoho žen si například přeje mít štíhlejší nohy. K tomu skvěle poslouží černé kalhoty.

Vsaďte na monochromatický outfit

Vyladit outfit do jedné barvy je skvělý způsob, jak opticky ubrat kila a celkově zeštíhlit a opticky prodloužit postavu. Výběr dané barvy je zcela na vás. Vybírejte podle toho, co vám sluší a v čem se cítíte nejlépe.

Oversize oblečení je tabu

Pokud chcete opticky zeštíhlit svou postavu, měla byste se zaměřit na oblečení, které postavu hezky vytvaruje. Naopak byste se měla vyhýbat oblečení, které vám kila spíše přidá. Řeč je o módních kouscích typu oversize, které skutečně nejsou pro každého, jelikož je netvárné a na většině lidí vypadá jako pytel od brambor.

Přidejte svislé pruhy

Starý, ale osvědčený recept na opticky štíhlejší postavu. Skutečně je třeba zvolit svislé pruhy, které postavu opticky zeštíhlí a prodlouží. Pozor na oblečení s vodorovnými pruhy, které postavu naopak opticky rozšiřují.

Zdroj info: autorský článek.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.