Krk je na ženském těle jednou z partií, která sama o sobě přitahuje mužskou pozornost. Asi každá bychom chtěla mít krásně dlouhý tzv. labutí krk, ale ne všem bylo přáno. Naštěstí existuje několik triků, se kterými lze realitu trochu oklamat a krk si opticky prodloužit.

Dlouhé visací náušnice

Možná úplně nejjednodušší trik spočívá v tom, že vyměníte malé náušnice za dlouhé a visací. Díky těm snadno vykouzlíte dojem žirafího krku a v podstatě se kvůli tomu ani nijak zvlášť nenadřete. Kromě toho, že visací náušnice krk opticky prodlouží, umí také zúžit obličej, což nemusí být na škodu.

Foto: Unsplash.com

Vhodný účes udělá hodně

Prodloužit krk můžete i vhodně zvoleným účesem, který dokáže mnohé. Poradit vám můžeme klasický drdol, ať už elegantně upravený, nebo ležérně rozcuchaný. Odhalený krk = na pohled delší krk a opět skoro bez práce. Navíc v drdolu můžete kamkoli, tak není co řešit.

Foto: Unsplash.com

Výstřih do tvaru písmene V

Trápí vás, že nemáte zrovna labutí krk, ale chtěly byste se k jeho délce alespoň přiblížit? Jděte na to s šikovně zvoleným outfitem – konkrétně zaměřte pozornost na svršek, který by měl mít výstřih do tvaru písmene V. Pomoci mohou i svršky, které si decentně rozepnete. Hluboký dekolt dokáže s prodloužením krku hotové divy.

Foto: Unsplash.com

Světlé barvy vám pomohou dosáhnout efektu

Ženy s kratším krkem by se měly vyhýbat tmavým barvám, naopak by měly sáhnout po světlejších odstínech. Světlé barvy snadněji odvedou pozornost. Pozor si dejte na opticky nafukující potisky, které by vám jen uškodily.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments