Nastává čas na oblíbené válenky. Jak nosit tuto nejpohodlnější obuv?

Válenky dělí módní svět na dva tábory. Jeden se jmenuje „Nelíbí se mi“, druhý zase „Miluju je“. Ať už patříte kamkoliv, musíte uznat, že pohodlnější obuv na sezónu podzim/zima zkrátka neexistuje. Věříme tomu, že když i vy přijdete na to, jak tento kousek nosit a nevypadat znuděně, zamilujete si je také. Proto jsme si pro vás připravili pár tipů, jak nosit válenky se vší parádou.

Úkol číslo 1: vyberte si správný střih válenek

Na trhu najdete široké množství značek, které válenky vyrábí. Nejznámější značkou je australská UGG. Najdete ale i levnější varianty, jejichž pořizovací cena vám dovolí koupit si jich rovnou několik.

Vaším úkolem číslo jedna je najít dokonalý střih. Vysoké válenky jsou vhodné na zimu či rovnou do hor. Při běžném nošení ale působí jako sněhule a zbytečně opticky zkracují postavu. Raději tak vsaďte na kratší střih bot, který sahá nad kotníky. Tato délka je ideálním kompromisem. Vaše nohy zůstanou v teple a kratší délka bude lichotit vaší postavě.

Foto: Shutterstock

Úkol číslo 2: najděte si neutrální barvu

Na výběr je samozřejmě z nesčetného množství barevných odstínů. Některé křiklavé barvy se ale k tomuto typu obuvi nehodí. Růžové, žluté nebo oranžové válenky působí lacině a k vašemu outfitu nebudou ladit. Držte se raději při zemi a vsaďte na neutrální odstíny, se kterými nikdy nic nezkazíte, ať už k nim obléknete cokoliv. A právě proto jsou nejprodávanější válenky v béžovém a hnědém provedení. Působí přirozeně, decentně a přesto jsou elegantní.

Úkol číslo 3: zaostřeno na doplňky

Když už jste objevila vaše dokonalé válenky, zůstává otázkou – jak je sladit k vašemu outfitu? Je to jednoduché. Ať už si obléknete trendy teplákovou soupravu nebo džíny, které dokonale kopírují vaší ženskou postavu, nezapomeňte na doplňky!

Šperky pod podzimním kabátem těžko vyniknou, musíte si tak najít kousek, který dokonale podtrhne váš venkovní look a bude ladit i k válenkám. Co třeba podzimní klobouk? Nebo pletená čepice, kterou sladíte s velkou šálou? Tyto kousky skvěle vyniknou například ve smaragdově zelené nebo hořčicově žluté.

Zdroj info: autorský článek.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.