Pouzdrové sukně jsou mnoha ženami často opomíjeny, protože si většina z nich myslí, že díky jejich úzkému střihu nejsou vhodné pro každou postavu. Pravda je ovšem taková, že právě pouzdrové sukně dokáží zalichotit snad každé ženě – takže i těm, které mají nějaké to kilo navíc. Nevěříte?

Pouzdrové sukně mají dlouhou historii

Věděli jste, že ženy nosí pouzdrové sukně už více než 70 let? To je překvapení, co? O důvod navíc, proč si tenhle módní kousek zamilovat a dát mu šanci. V dnešním článku vám poradíme, jak pouzdrové sukně, které jsou v posledních letech stále více trendy, nosit a vypadat díky nim báječně.

Máte plnější křivky? No a co!

Myslíte si, že ženy s viditelnějšími proporcemi si pouzdrové sukně nemohou dovolit? Bojíte se, že sukně úzkého střihu, která může sahat nad kolena i pod ně, nechá zbytečně vyniknout vaše kila navíc?

Veškeré obavy jsou úplně mimo mísu. I když máte plnější boky, větší zadeček nebo silnější stehna, nošení pouzdrových sukní se určitě nemusíte vyhýbat. Stačí si jen správně vybrat. Doporučit vám můžeme modely sahající do pasu, které jemně potlačí bříško a uberou vám na centimetrech. Silnější spodní polovinu těla hravě zamaskujete i sázkou na tmavou barvu – černá bude určitě nejlepší volbou, ale určitě se nemusíte spoléhat pouze na ni.

naucte-se-nosit-pouzdrove-sukne-poradime-jak-06
naucte-se-nosit-pouzdrove-sukne-poradime-jak-07

Jak správně vybrat délku sukně?

Chcete-li nosit pouzdrové sukně, vybírejte jejich délku podle výšky vaší postavy. Souhlasíme s tím, že sukně sahající pod kolena jsou současné době velkým hitem, nemohou si je ale dovolit nosit ženy, ke kterým příroda nebyla zrovna dvakrát štědrá a do vínku jim nenadělila vysokou postavu.

Pokud jste nižší postavy, určitě volte sukně nad kolena, abyste si zbytečně neubraly na centimetrech a nevypadaly ještě menší, nežli ve skutečnosti jste. Vysoké ženy mohou vybírat sukně sahající pod kolena, které krásně prodlouží jejich postavu.

naucte-se-nosit-pouzdrove-sukne-poradime-jak-02
naucte-se-nosit-pouzdrove-sukne-poradime-jak-03

Barvy nebo vzory? Obojí je dobře!

Co se samotného designu pouzdrových sukní týče, záleží jen na vás, kterou variantu si vyberete. Trendy jsou totiž nejen sukně jednobarevné, ale i takové, které zdobí květinové potisky nebo geometrické vzory. Vyhýbat se nemusíte ani sukním, které se pyšní nějakým bláznivým motivem – na trhu jich najdete spousty, takže určitě je z čeho vybírat a my věříme, že na své si přijde i ta nejnáročnější z vás.

naucte-se-nosit-pouzdrove-sukne-poradime-jak-04
naucte-se-nosit-pouzdrove-sukne-poradime-jak-05

Foto:Pinterest, ZOOT, Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze