Každý z nás zná to dilema, kdy by nejraději zůstal v pohodlných teplácích než aby se převlékal do upnutých džín. Pohodlí je zkrátka pohodlí. I outfit tvořen “obyčejnými” tepláky může vypadat stylově. Povedený outfit tvořený v hlavní roli tepláky můžete v klidu vynést do obchodního centra, na procházku, poštu nebo třeba na výlet s kamarády či do letadla.

Není důležité, co nosíš, ale jak to nosíš

Moderní tepláky už dávno nejsou jen nudným vytahaným kouskem oblečení, který nosíme jen na doma. Původně patřily tepláky do kategorie streetwear čili pouliční módy, díky které se lidé osvobodili od nošení triček s límečky a od kostýmků. Streetwear vychází z newyorského pouličního stylu ze 70. let. Oblibě tohoto trendu si postupem času všiml i módní průmysl. Dnes už není výjimkou najít v kolekcích stylové tenisky, oversized mikiny nebo právě tepláky. Návrháři nám stále přináší spoustu střihů, materiálů i barev, takže slušivých kombinací lze vytvořit nespočet. Jak se říká, není důležité, co nosíš, ale jak to nosíš.

Základní tipy pro nošení tepláků

K upnutým teplákům si klidně vezměte volnější vršek – ať už je to mikina nebo tričko, tak se vršek nebojte zastrkat dovnitř kalhot. Opticky vám to zúží pas a budete vypadat stylově a vyladěně.

K volným teplákům vypadá lépe upnutý vršek – zvolte klidně stylový crop top nebo zastrčené tričko s dlouhým rukávem.

Nebojte se vzít si k teplákům elegantnější kousky – například sako, kabát nebo košile dodá teplákům a teniskám trochu toho ležérního stylu.

View this post on Instagram

Home wear is your inner litmus paper🤷‍♀️Домашняя одежда – это лакмусовая бумажка того, какие мы, как себя ощущаем в себе и в этом мире. Согласны или нет? Сейчас это моё наблюдение очень актуально🌸А заметки о посте с этими размышлениями я сделала ещё прошлой осенью, после моего возвращения от клиентки. В тот день я в очередной раз обратила внимание на то, что какими бы красивыми нарядами не были заполнены наши шкафы, сколько бы мы не знали о моде и стиле, сколько бы мы не говорили о самоуважении и любви к себе, то, что мы носим, когда нас «никто не видит» – и есть та самая внутренняя наша «правда». Пускай даже, на тот момент. . Я предпочитаю оставлять разбор домашней одежды клиенток им самим, если только у них нет этого конкретного запроса. Но я конечно же не рекомендую оставлять для дома то, что уже вышло из строя (но жалко выбрасывать), протерлось (но такое мягкое), растянулось (но такое милое)🤪🙌🏻 . Не надоела вам ещё домашняя одежда на карантине? Нужна помощь/советы/идеи? 🤓 А что вообще предпочитаете носить дома? Платья? Леггинсы? Джинсы? Трикотажные костюмы? Халаты? 💛 Для меня это трикотажные и кашемировые спортивные костюмы зимой, и платья летом. Фотограф – Роми ❤️ . #mystyle #intuitivestylist #40plusstyle #vancouver #personalstylist #ootd #canada #sweatpants #quarantine #карантин #стиль #стилист #loungewear .

A post shared by Yana ilinykh•Intuitive Stylist (@happilystylish) on

Džínová bunda se k teplákům hodí vždycky – denim je stálicí v každém ročním období. Na jaře volíme klasické džínové bundy, v létě ty se zkráceným střihem a na podzim či zimu saháme po těch s kožíškem. Nebojte se však ani denimu v jiné než modré barvě. Já nejradši k džínové bundě nosím tepláky s vysokým pasem, gumou na nohavicích a k tomu bílé tričko a tenisky.

Bílé nebo černé tenisky jsou základ – můžete je kombinovat opravdu se vším, a navíc jsou velmi pohodlné. Klidně si v nich můžete popoběhnout, když zrovna nestíháte autobus.

Souprava ušetří spoustu času – pokud nechcete strávit čas kombinováním, chápu vás. Také se mi občas nechce nic vymýšlet. V těchto chvílích sahám po vršku a kalhotách, které k sobě ladí.

Foto: Unsplash.com, Pexels.com, Picjumbo.com, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze