Nosíte raději pohodlné tenisky než podpatky, ale nevíte, jak je začlenit do běžného života? Říkáte si, že se na schůzku či pohovor hodí raději formálnější boty? Vyvedeme vás z omylu a ukážeme vám, jak se dají tenisky nosit úplně ke všemu a za každých okolností.

Džíny nebo kalhoty

Každá žena má doma alespoň jedny džíny nebo kalhoty. A právě proto je to ten nejjednodušší způsob, jak nosit tenisky. Většina z nás nenosí tenisky jen z důvodu pohodlnosti, ale také kvůli jejich designu. Když už jste si je koupila, tak je taky hrdě noste a nejlépe v kontrastu. Kontrastní efekt vytvoříte tím, když oblečete například černé džíny a obujete bílé tenisky. Funguje to samozřejmě i naopak a u jiných barev. Jaro je tady, tak se nebojte si s barvami trochu pohrát.

Šaty a overaly

Šaty a overaly mají tendenci působit elegantně, a proto se většina žen bojí kombinace s teniskami. Obutím tenisek nic nezkazíte, spíše naopak. K některým kouskům se více hodí ležérnější obuv. Naopak některé z kousků oblečení jsou výrazné natolik, že si nezaslouží být schovány za moc výraznou obuví. Pokud máte jednoduché šaty v neutrálních barvách bez různých vzorů a volánů, zvolte výraznější boty. Tenisky s výšivkou, leopardím vzorem nebo cokoliv jiného. Pokud máte šaty již s nějakým vzorem, jako jsou pruhy nebo výšivky, obujte tenisky bez vzoru, pouze v jednolité barvě.

Sukně

Nejlepší kombinace často vznikají bez rozmýšlení. Nestihla jste pedikúru, ale máte večer důležitou akci s přáteli? Nevadí, skočte do tenisek. Když si budete oblékat sukni, všimněte si detailů. Má zlatý zip, nebo dokonce výšivku? Využijte toho a spárujte sukni s teniskami v detailech. Pokud nemáte nic podobného, sáhněte po kožené bundě a bílých teniskách. Spolehněte se tak na klasiku.

Sako

Nyní si nejspíš říkáte, že to nemůžeme myslet vážně. Ale ano, myslíme. Pokud máte na pořadu dne samé schůzky, věřte, že si tuhle kombinaci zamilujete. Vypadá elegantně, nikoho tím neurazíte a vaše nohy budou maximálně v pohodlí. Tenisky volte opět podle detailů na saku, jako jsou knoflíky nebo barva. Zároveň je to kombinace, ve které můžete dělat prakticky cokoliv během dne. Dopoledne do práce, odpoledne na schůzku a večer třeba na skleničku. Kombinace, ve které opravdu zazáříte a všem dokážete, že módě opravdu rozumíte!

Foto: Pinterest.com, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments