Jak nosit stylově šperky a upoutat pozornost?

Ani sebedražší a sebekrásnější šperk nemusí v nudném outfitu vyniknout. Většina žen si to však myslí a dělá stále stejné chyby. Pokud chcete vypadat sexy a prahnete po tom, abyste na sebe upoutaly pozornost, zamyslete se. Míchání šperků, vrstvený vzhled i sladění barevných tónů hrají prim. Samozřejmě, že vám nemůže nikdo přikazovat, co si obléknete. Každá žena má svůj osobitý styl a ne všechny rády experimentují. Pamatujte si však jedno. Někdy méně je více a v jednoduchosti je krása.

Když máte na sobě velmi odvážný model, není nutné ho oživovat výraznými šperky. Zde volte spíše střídmější klenoty menších rozměrů. Vždy kombinujte šperky s oblečením a dalšími tak, abyste si v celkovém oufitu připadala komfortně a sebejistě.

Na jakou část těla chcete upoutat pozornost?

Ruku na srdce. Některé ženy chtějí zvýraznit svůj dekolt, jiné krk či ruce. Máte-li na krku honosný náhrdelník, není správné kombinovat ho s velkými náušnicemi a prsteny. Vždy zdůrazněte pouze jedinou část těla, jinak budete vypadat jako z cirkusu. Dbejte i na to, aby nebylo oblečení středobodem výsledného outfitu. Pokud chcete, aby vynikly šperky, volte střídmější oděvy.

Nekupujte jen to, co je moderní

Módní svět se neustále mění, ale vy s ním nemusíte držet stále krok. Stejně byste na to neměla dostatek času ani peněz. I když se vám bude líbit kombinace kovů, barev a zpracování, můžete šlápnout vedle. Celebrity mají na míchání všemožných trendů poradce, ale i tak to ne vždy to dopadne dobře. Tak by to mohlo skončit i u vás. Vyhýbejte se nošení zlatých, stříbrných a korálkových klenotů. To je velká chyba!

Trendy náušnice podle tvaru obličeje? Dobrý nápad!

Ve šperkovnici mají dámy bezpochyby nejvíce náušnic. Pořizovat by si je měly podle toho, jaký mají tvar obličeje. Hranaté tvářičce sluší prodloužené slzy a delší oválné modely. Pro kulatý obličej nesedí kruhy! Pokud máte dlouhé kadeře, můžete nosit jen nenápadné pecky. Jakmile se rozhodnete pro stažené vlasy či drdol, anebo vám sluší krátké vlasy, upřednostněte honosné a výrazné prvky.

Zvolit správný šperk vhodný k události je kumšt

Volba vhodného šperku k doladění outfitu není úplně snadné. Mnoho lidí laboruje nad tím, který šperk se skutečně hodí k jaké události. Pomoci vám může chytrý vyhledávač šperků prstynek.com, který vám nabídne možnost vyhledat šperky z mnoha malých i velkých e-shopů s funkcí vyhledávání dle cenových rozsahů, vhodných příležitostí a dalších atributů, čímž portál zásadně mění způsob, jak nakupovat šperky online.