10 pravidel, jak nosit oblek

man wearing watch with black suit

Každý muž vypadá v obleku dobře. Tedy pokud ví, jak správně oblek nosit. Nedělejte zbytečné a hloupé chyby, můžete pak snadno působit jako venkovan, co se ani neumí obléct.

Míváte-li obchodní schůzky, kde je zapotřebí chodit jedině v saku, věřte, že ve špatně padnoucím saku dojem neuděláte. A pokud ještě děláte zbytečné přestupky proti správnému oblékání, zaručeně uděláte dojem špatný.

Přečtěte si následujících 10 rad a vezměte si je, prosím, k srdci

Chcete mít jistotu správně padnoucího obleku?

Nechte si oblek ušít na míru. V salónech a krejčovstvích bývají lidé, kteří opravdu vědí, jak nosit oblek a jak má také padnoucí oblek vypadat. Je jejich prací vám dobře poradit, dát vám dobrá doporučení a samozřejmě je i jejich prací vám perfektně padnoucí oblek ušít.

Pokud nedisponujete takovými finančními prostředky, abyste si mohli nechávat šít obleky na míru, zkuste i ověřené řetězce, jakými jsou například H&M nebo lépe ZARA a Marks & Spencer. Ale pečlivě vybírejte tak, aby vám skutečně oblek padnul.

Nosíte dražší oblek do zaměstnání? Pak jste si určitě všimli, že kalhoty se opotřebují mnohem rychleji než sako. Po několikaletém nošení zjistíte, že kalhoty už nemají stejný odstín, jako vaše sako. Co s tím? Kupujte si k dražším sakům dvoje kalhoty a ty spolu střídejte. Sako nepotřebuje trávit tolik času v čistírnách, jako kalhoty.

Nakupování ve slevách je vždy výhodné. Mrkněte na kuponer.cz, kde najdete slevové kódy nejoblíbenějších českých e-shopů.

Stále si nejste jistí, jak nosit oblek?

Podívejte se na tohle video. Pokud vám nevadí angličtina, tohle video vás může také inspirovat.


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!