Kšiltovky dokážou dodat šmrnc každému outfitu. Zachrání vás i při „bad hair day“

Nedbalá elegance je stále trendy. Pokud toužíte po oživení svého outfitu, máme pro vás tip na módní doplněk, který vás nejen ochrání před sluncem, ale díky kterému bude váš outfit vypadat stylově a bude mít šmrnc. Kšiltovky totiž hlásí velký návrat!

Sportovní doplněk jako součást módních trendů

Dříve se kšiltovky nosily převážně ke sportovním outfitům jako ryze praktický doplněk. Jak už tomu tak v módě bývá, když je něco praktické a vypadá to dobře, proč z toho neudělat módní trend? Oblíbenosti kšiltovek pomohla i vyhledávaná inspirace módy z ulice, kde módní trendy nemají žádná pravidla a kombinuje se snad úplně vše.

Foto: Shutterstock

Skvělý doplněk k basic kouskům

Každá žena má ve skříni základní basic kousky, které se dají hravě kombinovat. Díky nim můžete ráno vyrazit do práce v elegantním outfitu doladěným o vysoké podpatky, kterým nikdo neodolá.

Po náročném dni si ale chcete odpočinout, ale přes časovou vytíženost nemáte čas se stavit doma se převléknout. Postačí, když si s sebou do práce vezmete do kabelky kšiltovku a tenisky a rázem máte pohodový outfit vhodný na piknik v přírodě s přáteli i pochůzky po městě.

Bad hair day

Znáte to, když se ráno probudíte po probdělé noci a vaše vlasy se navíc rozhodly, že budou nepoddajné a budou si dělat, co chtějí? Při takovém bad hair day je ideální svou nezkrotnou hřívu schovat pod čepici.

V horkých letních dnech byste ale v čepici vypadala jako z jiné planety. Kšiltovka vám proto nejen pomůže od nezbedného účesu, ale v kombinaci například s výraznými náušnicemi a slunečními brýlemi vám pomůže vytvořit zajímavou kombinaci, která vám dodá ztracené sebevědomí, styl i šmrnc.

Foto: Shutterstock

Kšiltovky omlazují

Ačkoliv v módě musíme brát v potaz naše tělesné nedostatky i věk, díky čemuž si některé módní kousky musíme odpírat, kšiltovka mezi ně rozhodně nepatří. Tento módní doplněk je vhodný pro všechny věkové kategorie, kterým i dokáže ubrat pár let. Jednoduše vsaďte na světlé barevné tóny, které působí pozitivně a vesele.

Sladit kšiltovku můžete třeba se svým batohem nebo kabelkou a uvidíte, jak o pár let omládnete. Móda je zábava, nezapomeňte na to!