Basic bílé tričko v hlavní roli

V jednoduchosti je krása. Proto není žádným překvapením, že američtí vědci* došli k závěru, že jednoduchý outfit udělá více užitku, než do detailu sladěný outfit dle nejnovějších módních trendů. Co třeba takové bílé tričko? Jak z něj vytěžit co nejvíce? 

Outfit založený na bílém topu

Zní to jako klišé? Obyčejné tričko, které v obchodě koupíte do 100,- Kč a má být na tomto kousku založený celý outift? Hračka! Budete překvapené, jak skvěle budete v tomto outfitu vypadat a kolik času jste ušetřily za nekonečné bádání před šatní skříní, co si na sebe dnes obléct. Bílý top je výhra ve všech směrech.

Boyfriend džíny a skinny džíny

K bílému topu se skvěle hodí boyfriend džíny. K nim si stačí obléct tenisky a pohodový look je na světě. Pokud chcete být aspoň kapku elegantní, parádně se k této kombinaci hodí lodičky na vysokém podpatku, nebo baleríny. Módní trendy nemají žádné meze, kombinujte různé styly a buďte hravé a své.

Pokud chcete více podtrhnout vaše ženské křivky, vsaďte na skinny džíny, které krásně přilnou na vaše tělo a tmavší odstín vás dokonce opticky zeštíhlí. V tomto případě můžete sáhnout po volnějším střihu bílého trička, které můžete na pohodu nechat volně přes džíny.

DIY nápady

Samo sebou se dá čekat, že vás dříve nebo později obyčejný bílý top přestane bavit. Vyhazovat jej ale nemusíte, ani schovávat do zadní části šatní skříně, to si takový kousek nezaslouží. Mrkněte třeba na Pinterest nebo na instagram, kde se to jen hemží DIY nápady, jak vytvořit z obyčejného střihu trička kousek, který by se z fleku mohl prodávat. Nebo si ho jen oblečte jinak, než jste zvyklé.

Tip: Výstřih na přední straně trička se dá bezvadně využít jako výstřih na záda. Co říkáte?

Foto: Pinterest, Unsplash.com.

PS. američtí vědci se věnují asi jiným tématům.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.