Jak na umělé pihy, které vypadají přirozeně? Oblíbený letní trend přidá na mladistvosti každé ženě

woman with red lipstick lying on brown leaves

Pihy, které kdysi mnozí skrývali pod make-upem, se nyní staly oblíbeným módním trendem, který vám může dodat svěžest a mladistvý vzhled. Pokud však vaše pokožka není obdařena přirozenými pihami nebo se nechcete příliš vystavovat sluníčku, nezoufejte. Existuje několik způsobů, jak si můžete vytvořit falešné pihy, které budou vypadat naprosto autenticky.

Metoda razítko

Tento způsob je rychlý a efektivní. Zdá se, že vykouzlit plno drobných pih před tím, než vyrazíte z domu, je časově náročné, ale naštěstí nám TikTok přinesl trik, který vám umožní vytvořit falešné pihy za méně než minutu. Stačí k tomu hnědá tekutá linka na oči, fixační sprej a vaše prsty.

@frenchtouchofmakeup

Easy freckles ✨#frenchtouchofmakeup #fyp #pourtoi😊 #astucebeauté

♬ LA FAMA – ROSALÍA & The Weeknd

Tekutou linkou vytvořte tečky na třech prstech. Následně na prsty naneste fixační sprej a otiskněte na obličej. Pokud jsou pihy příliš výrazné, stačí je trochu rozmazat prsty nebo houbičkou.

Použijte vaši tužku na obočí

Vaše obočí je již přirozeně v tónu vašich vlasů, takže využití tužky na obočí pro vytvoření pih je skvělým řešením pro přirozený vzhled. Stačí tužku na obočí naostřit na jemnou špičku a aplikovat podle vašich představ. Experimentujte s tloušťkou teček podle toho, jak velké pihy chcete. Nebojte se také některé pihy mírně rozmazat pro přirozený vzhled.

Sáhněte po fixe na pihy

Ano, fixy pro vytvoření pih existují a fungují skvěle. Díky nim si můžete vytvořit pihy podle svých představ. Aplikace je jednoduchá, produktem vytvoříte pihy na obličeji a poté je jemně rozmažete prsty, aby vypadaly co nejpřirozeněji. Na závěr můžete přidat i trochu bronzeru nebo tvářenky.

@laurentiby

The best fake frecks🙌🏼🙌🏼 linked in my storefont !! #fakefreckles #makeuptutorial

♬ original sound – Lauren Tiby

Zkuste hennu

Henna, kterou známe jako produkt na tvorbu dočasných tetování na rukou, může být také skvělou alternativou pro vytvoření falešných pih. Pokud nechcete navštívit profesionála, můžete si zakoupit sadu na aplikaci henny a sami si pihy vytvořit. Buďte kreativní a nebojte se vytvářet nepravidelné vzory, které působí co nejpřirozeněji.

Voděodolná tekutá linka

Pokud používáte tekuté oční linky a nechcete investovat do nových produktů, zkuste je použít pro vytvoření pih. Vyberte odstín, který vypadá přirozeně, a jemnými tečkami vytvořte iluzi pih. Buďte trpěliví a zkoušejte různé velikosti teček a intenzitu, dokud nebudete spokojeni s výsledkem.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.