Jak na jaře nosit kalhoty zvané culottes?

Culottes jsou na jaro jako dělané. Romantické kalhoty, které jsou extrémně pohodlné a stylové. Říkáte si, jak takové kalhoty nosit? Přinášíme vám pár osvědčených tipů, které vás jistě zaujmou. 

Košile

Jako ve většině případů, i tady košile vypadají nejlépe zastrkané. Culottes mají vysoký a pružný pas, proto může košile vypadat trochu neupraveně, pokud ji nebudete mít zastrčenou. Zastrčte tak košili, abyste zvýraznila svůj pas. Vybírejte košile, se kterými se dá pracovat, mají měkký materiál a volnější střih, budou se vám pak lépe zastrkávat do kalhot.

V jednoduchosti je krása

Máte ráda minimalismus? Oblečte si k culottes jednoduchý top, který bude v neutrálních barvách. Pro ležérní styl oblečte jednoduché pohodlné triko, které opět zastrčte do kalhot, abyste zvýraznila pas. K culottes se perfektně hodí tílka či topy s pohodlným výstřihem, které zdůrazní vaši postavu a podtrhnou vaši ženskost. Nemějte strach nosit kontrastní barvy, které se k sobě v tomto případě velice hodí.

Pruhy

Pokud hledáte způsob, jak využít vaše pruhované topy, nyní máte šanci. Pruhy jsou velmi hravé a k těmto kalhotám se hodí perfektně. Nebojte se barevných kombinací černých kalhot a barevného topu. K jaru barvy zkrátka patří, navíc je dokázáno, že barvy zlepšují náladu, není to super výhoda?

Hlavně pohodlně

Pohodlné off shoulder topy jsou velice trendy jarními kousky, navíc pokud jsou v pastelových barvách. Jsou skvělou variantou, když chcete měnit styly. Volánky, bambule či třásně? To vše je možné. Působí žensky, a navíc jsou super pohodlné. Pokud fouká lehký jarní větřík, s koženou bundou je to teprve parádní outfit!

Správná volba obuvi

Jelikož tyto kalhoty opticky zkracují, nejsou k nim vhodné kotníkové boty, které mají stejný efekt. K těmto kalhotám volte boty, které ukazují co nejvíce nohy. To znamená například boty na podpatku, nebo slip-on boty. Pokud jste menšího vzrůstu a nenosíte boty na podpatku, obujte si boty na platformě, čímž také budete o něco málo vyšší.

Foto: Unsplash.com, Instagram, Pinterest.