Jak na dokonalou postavu do plavek? Inspirujte se slavnými modelkami

Že jste ještě nezačala formovat svou postavu do plavek?  Nyní je na to ten pravý čas. Není tajemstvím, že pro mnohé z nás je cvičení a posilování neoblíbená činnost, ke které se dlouho přemlouváme. Vysněná postava ale nepřijde sama od sebe, a tak je potřeba pro to něco udělat. Podívejte se, jak se udržují v kondici slavné modelky a inspirujte se.

Gigi Hadid

Jedna z nejznámějších topmodelek současnosti oplývá nejen krásnou tváří, ale má také vypracovanou postavu. Jelikož se modelka velice často ukazuje ve spodním prádle a v plavkách, ať už na přehlídkách nebo na fotografiích, musí být stále v perfektní kondici. Tu si udržuje především boxováním, které má velice v oblibě. Poté denně cvičí jednoduché cviky, které jsou zaměřené nejen na formování postavy, ale také na posílení svalstva. Sérii je dobré opakovat několikrát za sebou.

Karlie Kloss

I nádherná Karlie Kloss má postavu jako lusk, ke které ale nepřišla jen tak. Lze si hned na první pohled všimnout jejího držení těla. Toho docílila hodinami tance, které v dětství navštěvovala. Říká se, že k dokonalé postavě nejlépe dopomáhá právě tanec. Momentálně má Karlie v oblibě jógu a cvičení zaměřené na protahování, které je při cvičení velice důležité.

View this post on Instagram

Good to be back in my running shoes ???‍♀️

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

Jak už bylo řečeno, mnoho z nás vnímá pravidelné cvičení jako nutné zlo. I tuto aktivitu si ale lze zpříjemnit. Stačí přidat vonné svíčky, příjemnou hudbu a vše půjde rázem snadněji.

View this post on Instagram

Second skin??? #alphaskin

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

Foto: Instagram, Unsplash.com.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!