Že jste ještě nezačala formovat svou postavu do plavek?  Nyní je na to ten pravý čas. Není tajemstvím, že pro mnohé z nás je cvičení a posilování neoblíbená činnost, ke které se dlouho přemlouváme. Vysněná postava ale nepřijde sama od sebe, a tak je potřeba pro to něco udělat. Podívejte se, jak se udržují v kondici slavné modelky a inspirujte se.

Gigi Hadid

Jedna z nejznámějších topmodelek současnosti oplývá nejen krásnou tváří, ale má také vypracovanou postavu. Jelikož se modelka velice často ukazuje ve spodním prádle a v plavkách, ať už na přehlídkách nebo na fotografiích, musí být stále v perfektní kondici. Tu si udržuje především boxováním, které má velice v oblibě. Poté denně cvičí jednoduché cviky, které jsou zaměřené nejen na formování postavy, ale také na posílení svalstva. Sérii je dobré opakovat několikrát za sebou.

Karlie Kloss

I nádherná Karlie Kloss má postavu jako lusk, ke které ale nepřišla jen tak. Lze si hned na první pohled všimnout jejího držení těla. Toho docílila hodinami tance, které v dětství navštěvovala. Říká se, že k dokonalé postavě nejlépe dopomáhá právě tanec. Momentálně má Karlie v oblibě jógu a cvičení zaměřené na protahování, které je při cvičení velice důležité.

Jak už bylo řečeno, mnoho z nás vnímá pravidelné cvičení jako nutné zlo. I tuto aktivitu si ale lze zpříjemnit. Stačí přidat vonné svíčky, příjemnou hudbu a vše půjde rázem snadněji.

View this post on Instagram

Second skin🔒👊🏼 #alphaskin

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

Foto: Instagram, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze