Jak dnes žije dětská modelka Thylane Blondeau, dcera slavného fotbalisty a slavné herečky?

Svého času byla označována za nekrásnější holčičku na světě a byla jí předpovídána slibná budoucnost. Dnes je z  Thylane Blondeau osmnáctiletá slečna, které se i nadále živí modelingem a přehlídková mola bere útokem.

Modelkou už ve čtyřech letech

Doby, kdy Thylane byla malým roztomilým děvčátkem, jsou nenávratně pryč. Tehdy šestiletá dívenka, která byla jmenována tou nejkrásnější na světě, dozrála v mladou ženu, která je sebevědomá a ví, co chce.

Zatímco její vrstevníci přemýšlejí o svém budoucím povolání, Thylane má naprosto jasno. Modeling je tou správnou cestou. Věděla to už ve svých čtyřech letech, kdy poprvé předváděla pro značku Jean Paul Gaultier. Další pracovní nabídky pak na sebe nenechaly dlouho čekat.

Bohužel, tato branže má zejména pro děti spousty negativ. Sama Thylane se například setkala s tím, že jí neznámí muži psali nevhodné zprávy a komentáře na sociálních sítích. Jako každá mladá dívka má i ona svůj Instagram účet, na kterém aktuálně má přes tři miliony sledujících.

View this post on Instagram

Getting ready for @miumiu ?

A post shared by Thylane ? (@thylaneblondeau) on

Dcera slavného fotbalisty a neméně slavné herečky

Thylane pochází z malebného francouzského městěčka Aix-en-Provence. Jejími rodiči jsou fotbalista Patrick Blondeau a herečka Véronika Loubry, kteří jsou na svou dceru náležité pyšní. Mnoho lidí však udivuje, že ji v pouhých čtyřech letech propůjčili modelingu. Objevila se například i v prestižním magazínu Vogue. Fotografie tehdy desetileté Thylane vzbudily pozdvižení a veřejnost značně pobouřily. Podle některých jsou snímky příliš provokativní.

 

Na co sáhne, to se jí daří

Jak už bylo řečeno, modelingem se živí dodnes a je velice úspěšná. Bývá zvykem, že některé hvězdy po rychlém vzestupu zase vyhasnou. U Thylane tomu tak není. Thylane dozrála v krásnou mladou ženu a zkušenou modelku. Momentálně je například tváří kosmetické značky L’Oréal a  také má svou vlastní módní značku s názvem Heaven May. Tato slečna se zaručeně jen tak neztratí.

View this post on Instagram

@shani.fambuena

A post shared by + HEAVEN MAY + (@heavenmayclothing) on

View this post on Instagram

@thylaneblondeau ??

A post shared by + HEAVEN MAY + (@heavenmayclothing) on

Foto: Instagram, Andrea Raffin / Shutterstock.com, Vogue Enfants.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!