Někteří muži na spodním prádle doslova ulítávají, jiní vám budou tvrdit, že je zas tak moc nebere. Nevěřte jim. Nakonec zlomí každého, protože když si jej dobře vybereme, tak jsme prostě sexy.

Platí důležitá zásada, které bychom se měly vždy držet – nikdy, skutečně nikdy si na sebe nebrat spodní prádlo, které nám nesluší, nebo se v něm necítíme ve své kůží. Možná se ptáte, proč bychom to vůbec dělaly? Někdy prostě takovéto prádlo dostaneme jako dáreček a chceme udělat partnerovi radost tím, že si jej oblečeme. Nebo si prostě říkáme, že to zas tak hrozné není, avšak ono je… Prostě sexy prádlo nám musí sedět stejně tak dobře, jako to pohodlné, denní, a stejně tak dobře se v něm musíme i cítit. A jaké svůdné prádlo se vlastně mužům na nás líbí?

Sexy není jen krajka – zkuste hladkou eleganci

Obvykle se přeceňuje krajkové prádlo. Přitom pravdou je, že ne vždy je sexy. Mnohdy nevhodně odhaluje, často bývá i příliš archaické a většinou “nevylepšuje” naše tvary. Nemluvě o tom, že nám prosvítá zpod oblečení (a ne zrovna vhodně). Přitom sexy prádlo může být i zcela hladké, pokud nám však perfektně sedne a dodá našim křivkám tvar či objem navíc, muži nás v něm budou obdivovat. Čímž samozřejmě nezavrhuji krajku obecně, jen tu prvoplánovou, na levných “sexy” oblečcích, které nakonec sexy vůbec nejsou.

Samozřejmostí je, že vždy by mělo jít o naprosto dokonale sladěný komplet podprsenky a spodních kalhotek. A raději se vyvarujte kalhotkám s vysokým pasem. Muži jim zatím na chuť nepřišli.

Body je sexy

Tradičním sexy prádlem je body. Může jít o modely skutečně erotické, i s podvazky a různými promyšlenými vychytávkami. Ale parádu udělá i běžné body. Vždyť někdy chceme svést partnera nenápadně. Nechceme, aby hned poznal, že jsme se na věc předem připravily. Zdání nečekaného vzplanutí vášně má mnohem lepší efekt.

Braletky jsou hitem i u mužů

Zamilovaly jsme si je jako ženy, avšak milují je i naši muži. Podprsenky braletky. Střihem jsou na pomezí mezi sportovní a luxusním podprsenkou, přesto jim nechybí svůdnost, krásné materiály a schopnost dokonale sednout. Vypadají velice moderně. Přitom nám v nich nechybí sexappeal.

Košilková mánie

Zvláštním fenoménem je záliba mužů v saténových či v krajkových košilkách. Prostě je rajcují, byť je tento fakt pro mnohé ženy nepochopitelný. Jejich obrovskou výhodou je, že ukryjí i nějaký ten náš nedostatek a při svádění si je vlastně nemusíme vůbec svlékat.

Diskuze

4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Mělo by koukat kousek těla.

bez prádla

nejlepsi pradlo je zadne.

Ty samice, co na fotkách nabízíte, by na sobě mohly mít pytel a byly by stejně k nakousnutí……