Jací jsme podle tvaru našich rtů?

Tvar našich rtů toho o nás může hodně povědět. Ať už máte rty velké nebo malé, úzké nebo plné, máte jeden ret větší než ten druhý nebo jsou zkrátka vaše rty jakkoli tvarované, věřte nebo ne, ale lze toho z nich hodně vyčíst. Chcete prozradit, co právě i vás tvar vašich rtů prozrazuje? Tak čtěte dál.

Úzké rty

Máte-li rty úzké a tenké, pak máte samotářskou povahu a nejlépe se cítíte tehdy, kdy trávíte čas pouze sami se sebou. Vůbec vám nevadí, když si někam vyrazíte sami, nedělá vám problém odjet na dovolenou a trávit ji pouze se sebou. I když se můžete projevovat jako vlk samotář, právě díky tomu jste schopné se o sebe postarat a se vším se poprat bez cizí pomoci, což vůbec není k zahození. Mezi blízkými a dobrými přáteli se cítíte uvolnění a doslova jako rybky ve vodě.

Plné rty

Opakem úzkých rtů jsou plné rty, které působí velmi žensky a smyslně. Pakliže jste majitelkami takto tvarované pusinky, pak si dáváte hodně záležet na tom, aby se vaše rodina a blízcí měli dobře, záleží vám na jejich pohodě a považujete se za jejich opatrovatelku. Máte velmi silný mateřský instinkt, který se ve správnou dobu probudí a už vám nedá pokoj. Dělá vám dobře, když se o někoho můžete starat a o někoho pečovat, nejdříve myslíte na lidi okolo sebe, teprve pak myslíte na sebe.

Klasický tvar rtů

Klasický tvar rtů se sice může jevit jako naprosto obyčejný, ve skutečnosti si můžete gratulovat, pokud takovou pusu máte. Klasické rty totiž značí, že jste rozumný člověk, dokážete se rozhodovat s jasnou a chladnou hlavou a v životě stojíte nohama pevně na zemi. Vaší předností je schopnost naslouchat druhým lidem. I když jste spíše realista, nechybí vám smysl pro humor, pro který jste mezi přáteli velice oblíbení.

Úzký horní ret, plný spodní ret

Tito lidé jsou vůdčí, mají rádi, když mohou rozhodovat za druhé a ukazovat jim jejich směr. Nedělá jim problém komunikace a to ani s naprosto cizími lidmi. Jestliže i vy máte takto tvarované rty, pak se můžete považovat za úspěšného člověka, kterému se zpravidla povede vše, na co ve svém životě sáhne. Stinnou stránkou jsou partnerské vztahy, ve kterých vám to bohužel trochu pokulhává.

Ostře vykrojený horní ret

Rty připomínající srdíčko většinou patří lidem, kteří jsou hodně ambiciózní. Jestliže k nim spadáte i vy, pak nám určitě dáte za pravdu, že pro vás není ideální cesta ta někým vyšlapaná, vy si svou cestičku raději vyšlapete sami. Dlouho nevydržíte na jednom místě, neustále něco podnikáte, objevujte nové věci a seznamujete se s novými lidmi. Jste velmi zvídaví, energičtí a otevření všemu novému, co vám život přinese.

Foto: Pixabay.com, Unsplash.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.