Italská influencerka Chiara Ferragni se stala dvojnásobnou maminkou

Italská influencerka, podnikatelka a módní ikona Chiara Ferragni prožívá nádherné období. Před pár dny se stala dvojnásobnou maminkou. Se svým manželem, italským zpěvákem Federicem Leonardem Luciaem, přivítali na svět rozkošnou dcerušku, která dostala krásné jméno.

https://www.instagram.com/p/CMy5AzmBs7w/?igshid=3vlm28q5nvoi

Chiara je hvězdou sociálních sítí

Chiara Ferragni je na sociálních sítích jako doma a dokumentuje každý důležitý moment ze svého života. Když očekávala svého prvorozeného syna Leonea, pravidelně zásobovala Instagram fotografiemi svého těhotenského bříška. Když v říjnu minulého roku oznámila, že je znovu těhotná, bylo jasné, že bude opět sdílet každý moment. Fotografie těhotenského bříška a ultrazvuků byly na denním pořádku. Nicméně pohlaví děťátka zůstalo tajemstvím až do samotného porodu, kterého se mimo jiné nemohl dočkat ani tříletý Leone.

https://www.instagram.com/p/CMwVfR9h8Y-/?igshid=1g45nyn1tq2jp
https://www.instagram.com/p/CM2YJJ5hlrE/?igshid=c0uc4r52r7du
https://www.instagram.com/p/CM1uoZnhXh2/?igshid=1abj4gpedtwuz
https://www.instagram.com/p/CMzLM6Fh7oK/?igshid=9sh084rmfy3x

Holčička dostala jméno Vittoria, což v překladu znamená vítězství. Původně se měla narodit 22. března. Dala si ale trochu na čas a přišla na svět o den později. Chiara samozřejmě ihned světu oznámila radostnou novinu a připojila první snímek novorozené holčičky. Uvidíme, zda po své mamince zdědí nejen krásu, ale také podnikatelského ducha s vášeň pro módu a sociální sítě.

https://www.instagram.com/p/CM4VyMTBGzf/?igshid=11ey2l4as8nv5

Co ale předcházelo tomuto rodinnému štěstí? Federico požádal Chiaru o ruku v květnu roku 2017 během svého koncertu ve Veroně. Svatba pak proběhla v září roku 2018 na Sicílii pouhých šest měsíců po narození syna Leonea.