Inženýr robotiky a šťastně ženatý muž se vzepřel módnímu diktátu. Libuje si v podpatcích

Většina z nás má svou představu o tom, co by měly nosit ženy a co zase muži. Naše společnost je postavena na tom, že některé věci se hodí pro muže a jiné zase pro ženy. Mezi námi ale existují i tací, kteří se nenechávají svazovat žádnými konvencemi a zkrátka nosí to, co se jim líbí.

Seznamte se s Markem Bryanem, který našel zalíbení v sukních a vysokých podpatcích.

View this post on Instagram

A post shared by Mark Bryan (@markbryan911)

View this post on Instagram

A post shared by Mark Bryan (@markbryan911)

Svérázný inženýr robotiky

Mark je důkazem toho, že stereotypy ohledně oblečení by měly padnout. Nakonec to byly přesně ženy jako on, které odstartovaly revoluci, a díky kterým dnes i ženské pohlaví může nosit kalhoty. Mark vystudoval robotiku a má titul inženýra. Žije docela obyčejně jako kterýkoliv jiný člověk jeho vzdělání a postavení. Avšak každý den svým outfitem nabourává genderové stereotypy.

Bez sukně už téměř nevychází z domu. Ať už jde do práce, na procházku do města nebo na nákup, vždy ji má na sobě. Většinou ji doplní také slušivým párem bot na podpatku. Co ho k tomu vede, říkáte si?

„Oblékám se tak, protože můžu. Prostě chci být jiný. Vždy se mi líbily ženy, které nosily upnuté sukně a podpatky. Není v tom nic sexuálního. Jen se mi líbí, jak to vypadá. Působí to profesionálně a na úrovni.“

Prozradil Mark pro DE24.news. Mark také uvedl, že pro něj oblečení nemá žádný gender a nemyslí si, že ten a ten typ patří k tomu a tomu pohlaví. V sukních se cítí dobře. Za to šaty obléká poměrně nerad. Snaží se totiž vybalancovat maskulinní a femininní vzhled – maskulinní od pasu nahoru, femininní od pasu dolů.

Pánská móda není dostatečně barevná a zajímavá

Na pánské módě se mu nelíbí, že je poměrně omezená. Málo barev, málo potisků a vzorů. Za to sukně, ty mohou být červené, zářivě modré, květinové, se zvířecími vzory atd. A to samé platí o botách. Ty navíc mohou být v pěkném počasí otevřené. Mark se tak snaží najít to nejlepší v obou druzích módy a sloučit to dohromady.

Co si o tom myslíte vy? Souhlasíte s Markem? Napište nám do komentářů, zda se vám takové kombinování líbí.


Avatar

anmacur

Studentka historických věd a redaktorka na volné noze se zálibou v hudbě, cestování, zdravém životním stylu a také módě.