Inženýr robotiky a šťastně ženatý muž se vzepřel módnímu diktátu. Libuje si v podpatcích

Většina z nás má svou představu o tom, co by měly nosit ženy a co zase muži. Naše společnost je postavena na tom, že některé věci se hodí pro muže a jiné zase pro ženy. Mezi námi ale existují i tací, kteří se nenechávají svazovat žádnými konvencemi a zkrátka nosí to, co se jim líbí.

Seznamte se s Markem Bryanem, který našel zalíbení v sukních a vysokých podpatcích.

https://www.instagram.com/p/CJshB8unNin/
https://www.instagram.com/p/CKx8mkOnNre/
https://www.instagram.com/p/CJyvCIwHnZz/

Svérázný inženýr robotiky

Mark je důkazem toho, že stereotypy ohledně oblečení by měly padnout. Nakonec to byly přesně ženy jako on, které odstartovaly revoluci, a díky kterým dnes i ženské pohlaví může nosit kalhoty. Mark vystudoval robotiku a má titul inženýra. Žije docela obyčejně jako kterýkoliv jiný člověk jeho vzdělání a postavení. Avšak každý den svým outfitem nabourává genderové stereotypy.

https://www.instagram.com/p/CKl_d-sn6Z8/
https://www.instagram.com/p/CJ3io-1H19A/

Bez sukně už téměř nevychází z domu. Ať už jde do práce, na procházku do města nebo na nákup, vždy ji má na sobě. Většinou ji doplní také slušivým párem bot na podpatku. Co ho k tomu vede, říkáte si?

„Oblékám se tak, protože můžu. Prostě chci být jiný. Vždy se mi líbily ženy, které nosily upnuté sukně a podpatky. Není v tom nic sexuálního. Jen se mi líbí, jak to vypadá. Působí to profesionálně a na úrovni.“

Prozradil Mark pro DE24.news. Mark také uvedl, že pro něj oblečení nemá žádný gender a nemyslí si, že ten a ten typ patří k tomu a tomu pohlaví. V sukních se cítí dobře. Za to šaty obléká poměrně nerad. Snaží se totiž vybalancovat maskulinní a femininní vzhled – maskulinní od pasu nahoru, femininní od pasu dolů.

https://www.instagram.com/p/CKoASjCnRkK/
https://www.instagram.com/p/CKhYpXEKEwH/
https://www.instagram.com/p/CKHwir6HTSw/
https://www.instagram.com/p/CKJXUbwntls/

Pánská móda není dostatečně barevná a zajímavá

Na pánské módě se mu nelíbí, že je poměrně omezená. Málo barev, málo potisků a vzorů. Za to sukně, ty mohou být červené, zářivě modré, květinové, se zvířecími vzory atd. A to samé platí o botách. Ty navíc mohou být v pěkném počasí otevřené. Mark se tak snaží najít to nejlepší v obou druzích módy a sloučit to dohromady.

Co si o tom myslíte vy? Souhlasíte s Markem? Napište nám do komentářů, zda se vám takové kombinování líbí.

https://www.instagram.com/p/CKWSyDInKrj/
https://www.instagram.com/p/CKetx3EHBU8/