Instagramová senzace ve světě dámských účesu už obletěla celý svět

Instagram v posledních týdnech zaplavily účesy americké vlasové stylistky Alison Valsamis a strhla se doslova bouře engagementu*. Ačkoliv účes vypadá na první pohled nesmírně složitě a propracovaně – lze jej s trochou šikovnosti zvládnout i doma. Jak na to? Čtěte dále!

Alison, rodačka z mětečka Fairfield v Connecticatu, se svěřila v rozhovoru pro Allure, jak podobné „růže“ vykouzlit:

„K vytvoření tohoto účesu je potřeba začít s trojvrstvým opletkem, který bude sloužit jako středová část. Dále je nutné tvořit klasický rybí cop a kombinovat jej vždy střídavě s holandským copem (pozn. rybí cop i holandský cop lze dohledat na youtube).

Oddělené vytvoření rybího a holandského copu pak utváří dojem „hloubky“. Poté stačí už jen dokončit celý účes holandským trojvrstvým opletkem, jenž si vytáhnětě na vnější straně. Tím vzniká velký okvětní lístek a celý 3D efekt je rázem na světě.“

Pokud vám Alisnino ústní vysvětlení nestačí, podívejte se na následující video, kde Alison celký postup názorně ukazuje na zrychleném videu.

VIDEO návod, jak na slavné růže Alison Valsamis

Co říkáte na tento účes, se kterým Alison oslovila stovky tisíc žen na světě? Líbí se vám? Nás si naprosto získal … Dejte vědět v komentářích, co si o něm myslíte!

Foto: Instagram.


*engagement: engagementem je myšlena interakce uživatele s webem a jeho obsahem. Tento termín se používá v online marketingu v souvislosti se sociálními sítěmi. Engagement vyjadřuje kolik lidí reagovalo na publikovaný obsah.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.