Doby, kdy jsme čerpali inspiraci především z módních časopisů, jsou téměř pryč. Katalogy módních značek jsou dokonale sladěny stylisty a málokdo z nás si dokáže některé kousky představit v běžném outfitu pro nás smrtelníky. Naštěstí existuje Instagram, kde najdete nespočet outfitů obyčejných žen (někdy i mužů), kterými se můžete nechat inspirovat.

Hashtag #dnesnosim

Zajímá vás, co nosí ženy z České a Slovenské republiky? Pak rozhodně navštivte profil dnes_nosim . Tento módní deník pravidelně vybírá ty nejlepší outfity českých a slovenských módních nadčenců. Pokud i vy se chcete pochlubit svým dokonalým outfitem, stačí vložit k fotografii hashtag #dnesnosim a kdo ví, třeba i vy budete patřit mezi ty nejlépe oblékané Češky.

Nejlepší z nejlepších

Nevíte si rady se současným aprílovým počasím, které vám kazí plány při sestavování vašeho vkusného outfitu? Nechte se inspirovat těmi nejlepšími ze všech nejlepších. Prolistovali jsme celý Instagram a vybrali jsme pro vás ty nejlepší street outfity pro tento měsíc. Jak řekla Coco Chanel: “Pokud chcete být nenahraditelné, musíte být odlišné.” Nebojte se experimentovat s novými trendy, jsou velmi všestranné a každý si najde kousek, který je mu nejbližší.

Foto: Instagram. 

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments