Inspirujte se trendy nehty, které ovládají toto léto

clear glass jar filled with fruit juice

S nástupem teplých letních dnů je tu ta správná chvíle, abychom dali našim nehtům trochu lásky a ozdobili je veselými barvami a kreativními designy. Léto 2023 přináší řadu oslnivých stylů, které si získají vaše srdce, doplní vaše outfity a dodají jim ten správný letní nádech.

V tomto článku se podíváme na pár trendů, kterými se můžete inspirovat pro vaši příští návštěvu nehtového studia, a nebo si můžete zkusit podobný look vytvořit sami doma.

Zářivé nehty v barvách citrusů

person wearing silver diamond ring
Foto: Unsplash

Nehty ve světlých odstínech jako žlutá a oranžová s lesklou vrchní vrstvou jsou toto léto velkým hitem. S použitím třpytivého prášku na nehty vytvoříte nádherné odlesky, které budou krásně zářit na slunci.

Sametové nehty

Pro letní večírky se skvěle hodí tento zajímavý efekt na nehtech. Speciální laky reagující na magnet vytvoří 3D efekt a vzhled sametu, kterým okouzlíte všechny kolem sebe.

Matcha zelená

Dodejte svým nehtům osvěžující dávku přírody s odstíny jako pistáciová nebo matcha zelená. Samy o sobě vytvoří krásný minimalistický look, ale vypadají nádherně i v kombinaci s bílými nebo hnědými akcenty. Tyto trendy barvy vás prostě dostanou do příjemné letní nálady.

Průhledné želé nehty

Želé nehty jsou zábavnou retro inspirací, kterou si zamilujete. Průhledné a zároveň výrazné barevné odstíny s vysokým leskem vytvoří na vašich nehtech zajímavý efekt. Skoro vypadají, že by se daly jíst.

Foto: Dior

Barevná francouzská manikúra

Klasika, která nikdy neomrzí, v trochu jiném provedení. Barevná francouzská manikúra je letos v kurzu, ať už jednoduchá nebo s dvojitým zakončením. Pokud si nejste jistí, touto volbou nikdy nic nezkazíte. Navíc, Francie vypadá krásně na dlouhých i krátkých nehtech.

person holding clear glass jar with candies
Foto: Unsplash


Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.