Oblíbená stylistka celého Hollywoodu, která se z obyčejné módní novinářky vypracovala na nejvíce žádanou stylistku a módní ikonu současnosti, má vytříbený styl, který jí může (a musí) každá z nás závidět. Nechte se jím inspirovat!

Rachel Zoe Rosenzweig

Známá stylistka Rachel Zoe se narodila v New Jersey. Vystudovala George Washington University, obor psychologie a sociologie. Jak se tato půvabná módní ikona dostala od psychologie k módě? Zoe módu milovala už odmalička a její talent vytvořit dokonalý outfit si záviděli všichni její přátelé.

Proto se po svých studiích přestěhovala do New Yorku, kde si šla pevně za svým snem věnovat se módě. Dokonce došlo také k úpravě jména. Příjmení “Rosenzweig” by se podle jejího názoru moc neuchytilo, a tak ho ze svého jména vypustila. Svou kariéru nejprve začala jako módní redaktorka, ale jejího talentu se nešlo nevšimnout.

Osobní stylistka celebrit

Rachel začala spolupracovat se známými jmény jako Lindsay Lohan, Mischa Barton nebo členy známé skupiny Backstreet Boys. Aktuálně dělá osobní stylistku například herečkám Demi Moore, Miley Cyrus nebo Jennifer Lawrance.

Nejcennější spoluprací ji jistě byla s herečkou Nicole Richie. Tato spolupráce dala vzniknout boho stylu, který obě ženy preferovaly. Boho styl se díky nim stal oblíbenějším nejen u luxusních módních značek. Sama stylistka je tomuto stylu věrná. Ne nadarmo se jí říká “průkopnice boho- chic stylu”.

Foto: Instagram.com/rachelzoe, Facebook.com/rachelzoe.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze