Inspirujte se a oblékejte se jako rapper Drake

Drake je světově proslulý rapper, který hraje desítkám tisíc fanoušků po celém světě. Mimo jiné má také neuvěřitelný smysl pro módu. Líbí se vám jeho styl a chtěli byste se oblékat stejně, jako tato známá celebrita? Úspěch jako má on vám slíbit nemůžeme, ale ve svém okolí úspěch rozhodně sklidíte.

Mikiny

Jako většina rapperů, je i Drake ve většině případů spatřen v mikině. Není to žádným překvapením, jelikož jeho práce je ve skutečnosti velice únavná a létání po celém světě dá zabrat. Proto je nejjednodušší obléct si to nejpohodlnější oblečení. Mikinu. Nejsou to ovšem ledajaké mikiny. Zdá se, že oversize mikiny s kapucí jsou jeho nejoblíbenějším kouskem. Pokud jde o barvy, nosí tmavé barvy, jako jsou černá, khaki nebo tmavě modrá.

Bundy

Jedna věc, která ho odlišuje od ostatních a dává mu jeho odvážný styl, jsou jeho bundy. Jak jinak, rozhodně to nejsou obyčejné bundy, které bychom našli v běžných obchodních řetězcích. Samozřejmě nemusíte rozbít prasátko, abyste si takovou bundu mohli dovolit. Základem však je, aby byla bunda opravdu velkých rozměrů a měla dostatečnou vrstvu látky.

Trička

Byla by chyba nezařadit do tohoto seznamu trička, která jsou pro tuto hvězdu samozřejmostí. Drakeovo součástí šatníku jsou totiž obyčejná basic trička. V tričkách Drake sice sází na jednoduchost, avšak v barvách se opravdu vyžívá. Proto se nebojte do tmavých outfitů vsadit například na výrazné barevné tričko.

Džíny

Pokud se podíváte na Drakea, všimněte si jeho volbou džín. Zajímavé je, že nenosí jako většina celebrit úzké džíny, které obepínají nohy, ale volné džíny, které jsou na cestách opravdu pohodlné. Co se týče barev, nosí světlé odstíny džínoviny a dělá dobře. K jeho barevným tričkům se světlé džíny náramně hodí.

Boty

Drake má spolupráci se značkou Jordan, proto jej ve většině případech můžeme vidět v těchto botách. Je sice věrný této značce, ale nebojí se vzít i jiné značky, jako je například Timberland nebo Nike. Barevné boty u něj většinou nenajdete, jelikož se drží základních barev jako je bílá nebo černá.

Foto: Pinterest.com.

terezakapcova

Jak řekla známá filmová postava Carrie Bradshaw: „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni.“ Přesně to jsem já. Na módě miluji to, že kousek, sám o sobě, nemusí být vždy zajímavý, ale pokud ho dokážete správně kombinovat, může vzniknout dokonalý outfit!