Inspirace pro tetování na rok 2020

Toužíte po tetování, ale chybí vám nápad nebo inspirace? Nemusíte být vždy 100% originální a mít takové tetování, které nikdo jiný na světě nemá. Nebojte se inspirovat druhými. Vždy si do tetování můžete vnést kousek sebe a maličko jej pozměnit. Pojďme se proto společně podívat, jaká tetování tento rok frčí!

Tetování na prstech

Tetování na prstech je velký trend. Je však nutné si uvědomit, že tato tetování samozřejmě jsou viditelná, a tak nemusí být tou správnou volbou pro každého z nás. Ovšem zvolíte-li na prsty jednoduché a decentní tetování, nemusí to pro vás být v konečném důsledku velký problém. Schovat lze například i pod prstýnky.

Na prsty se perfektně hodí jemné a detailní tetování, ale samozřejmě i větší a výraznější tetování může být velmi působivé.

Květiny

Velice oblíbeným tetováním u žen jsou květiny. Je úplně jedno, zda to jsou květy lotosu, růže či luční kvítí. Působí to velice žensky a pokud nechcete vyloženě jemné a roztomilé tetování, vždy se dá vytvořit takové, do kterého lze přidat třeba nějaký geometrický tvar.

Barevná tetování

Zatímco minulý rok byla v oblibě minimalistická tetování, tento rok je ve znamení barev. Pozor, netvrdíme však, že by minimalistická tetování vyšla z módy. I do minimalistického tetování se dají zakomponovat barvy a vypadá to opravdu zajímavě.

Zájmy a koníčky

Milujete kávu, víno, cestování či svého domácího mazlíčka? Nechte si to vytetovat! Můžete být i ironičtí. Pokud ze srdce nesnášíte pavouky, vaření nebo cokoliv jiného, může to být další nápad na tetování. Fantazii se meze nekladou a pokud si ze sebe umíte udělat srandu, tak proč ne?

Znamení zvěrokruhu a geometrické tvary

Geometrické tvary jsou oblíbené na jakékoliv části těla. Pokud se rozhodnete pro znamení zvěrokruhu, můžete si jej vytvořit například ze souhvězdí nebo právě z geometrických tvarů. Není ale špatným rozhodnutím zvolit základní tvary, které vlastní každé znamení.

Foto: Unsplash.com, Pexels.com, Shutterstock.com