Inspirace: jak připravit stylovou baby shower

Další z amerických zvyklostí, které jsme převzali a oblíbili rychlostí blesku, jsou baby shower party. Party uspořádané k přivítání miminka, které za pár týdnů bude mezi námi, popř. také prozrazení pohlaví rodičům, které doteď netuší, jestli čekají holčičku, nebo chlapečka, jsou velkým zážitkem pro celou rodinu i přátele. Prozradíme vám, jak připravit  nezapomenutelnou baby shower. 

Tématické sladkosti a spoustu jídla

Všechny víme, že ženy dokážou být pořádně nevrlé a nepříjemné, když mají hlad. A představte si těhotnou ženu, která dostane hlad. Nenechte se tím zkazit vámi organizovanou baby shower a předejděte tomuto problému tím, že na oslavě bude spoustu jídla od sladkého po slané, které více zasytí.

Tajemné pohlaví

Pokud rodiče miminka pohlaví stále neví, skvěle vám to hraje do karet. Celou výzdobu včetně sladkostí laďte do více barev, aby nic nenapovídalo pohlaví miminka. Skvěle je zmate, pokud sladké připravíte v růžové, ale naopak třeba pití budete nalívat do modrých kelímků.

Nešetřete na výzdobě

Výzdoba je základním prvkem každé baby shower. Balonků tedy není nikdy dost. Baby shower jsou pro mnohé kýčovitou oslavou, ale v tom je právě ten vtip. Nedržte se zpátky a nebojte se odvázat. Čím více bude baby shower bláznivá, tím bude hezčí. Nezapomeňte na květiny, které celou výzdobu trochu zjemní a provoní.

Hry, které zaručeně pobaví

Máte z dětství nějakou starou panenku? Využijte ji. Dejte ji společně s plínkou a oblečky budoucí mamince, aby miminko oblékla v rekordním čase. Další zábavnou hrou je tajemná krabice. Budoucí mamince zavažte oči a dejte před ní krabici, ve které se skrývají tajemné předměty, které budou pro maminku tvořit první pomoc. Musí je všechny uhádnout.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.