I přes to, že se letošek ponese především ve znamení oblečení z měkčích materiálů jako jsou legíny, bavlněné kalhoty a díky covidu také tepláky, džíny nevyjdou z kurzu nikdy! A ač je náš společenský život na bodu mrazu, je dobré být připravená na chvíli, kdy zase vyrazíte mezi lidi. Blýskněte se nestárnoucí klasikou – v džínech. Jaké typy jsou právě teď v kurzu?

Slim Bootcut

Co se pod tímto názvem skrývá? Vysoký pas a úzké nohavice s rozšířenými konci. Vypadají trochu jako zvonáče, ale ne tak docela. Rozšíření může být klidně i decentní. Tento typ krásně podtrhne ženskou postavu. Budou se nosit i varianty s dírami. Skvěle se hodí například ke kotníčkovým botám. Troufnete si na ně?

Foto: H&M
Foto: H&M

Máminy džíny – Mom Jeans

Inspirované módou našich maminek, v mom jeans se budete cítit super pohodlně a zároveň žensky. Vysoký pas a volné nohavice, to je ono. Šik jsou i ve zkrácené variantě. Opět se budou nosit i v roztrhané verzi. Super k teniskám i něčemu elegantnějšímu.

Foto: Reserved
Foto: Reserved

Rovné a úzké nohavice

Skinny jeans už jsou z módy. V roce 2021 se budou nosit především džíny s rovnými nohavicemi. Pokud vám úplně nesedí, můžete vyzkoušet i cigaretové. Od skinny džínů nejsou příliš odlišné, přesto se v nich budete cítit mnohem pohodlněji. Vysoký pas je sázka na jistotu.

Foto: H&M

Volné nohavice – Skater Jeans

Volným nohavicím jsem nikdy neholdovala, přesto to vypadá, že letos budou v kurzu. Zřejmě je na čase je vyzkoušet! Vytvoříte s nimi uvolněný ležérní look. Ideální na schůzku s přáteli či na procházku. Zkombinujte s teniskami a volnějším trikem s potiskem.

Foto: AE.com

Opravná barva

Oprané džíny, ať už v modré, černé nebo šedé, jsou přesně to, co byste si měla pořídit. Když to tak vezmete, tak jsou nejen in, ale i celkem praktické. S tímto stylem inspirovaným 90. léty se nemusíte bát, že se z nich ztratí barva. A pokud ano, bude to jen dobře.

Foto: Zalando

Diskuze

3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

“opravná barva” ??? to neznám!
Co takhle si to po sobě přečíst, než to pustíš ven, Anno!!!

Nejhorší je, že ty holky fakt takhle venku chodí.. A co je ještě horší, že občas potkám i podobně oděného “kluka”.

ty rozdrbance nezkousnu asi nikdy… :O))