Inspirace i pro náročné: 5 kousků, které budete chtít tento podzim přidat do svého šatníku

Woman in Black Long Sleeve Shirt and Blue Denim Jeans Sitting on Green Grass Field during

Podzimní sezóna je v plném proudu a s ní přichází touha oživit šatník novými trendy. Pokud si dvakrát rozmyslíte, než si něco koupíte, upřednostňujete kvalitu a udržitelnost, ale nechcete se vzdát stylu, tento článek je pro vás. Připravili jsme výběr pěti módních kousků, které by tento podzim mohly být přírůstkem do vašeho minimalistického šatníku.

Trench coat

Trench coat je vždy elegantní volbou. Nadčasový kousek, který se hodí ke každému outfitu. Například Sézane nabízí cenově dostupný model z 100% bavlny v klasickém odstínu khaki. Je to ideální volba pro přechodné počasí, které nás na podzim často provází. Tento plášť lze snadno kombinovat jak ve dne, tak v noci, a dodá vašemu outfitu úroveň a eleganci.

Foto: Sézane

Retro sportovní tenisky

Hledáte tenisky s retro sportovním vzhledem? Například značka Autry přináší tenisky, které se snadno kombinují s různými outfity. Tyto boty jsou nejen stylové, ale také pohodlné. Snažte se najít kvalitní pár, který se stane vaším společníkem v každodenním nošení.

Ragbyové polo triko

Jedním z nečekaných trendů tohoto podzimu je návrat ragbyových dresů. Tato bavlněná polo trika jsou nejen pohodlná, ale také vypadají skvěle. Doporučujeme hledat kvalitní vintage dresy z druhé ruky. Jejich volný střih je ideální pro chladnější dny a lze je nosit stáhnuté v pase s baggy džínami nebo s mini sukní pro kontrast.

Foto: ASOS

Džíny s nízkým sedem a širokými nohavicemi

I když mnoho lidí má negativní pocity k džínům s nízkým sedem, měli bychom pamatovat, že na drobnější postavě tyto džíny skvěle sedí. Široké nohavice jsou nejen lichotivé, ale také pohodlné. Radíme vybírat džíny ze 100% bavlny pro zajištění trvanlivost a udržitelnost.

Výrazný náhrdelník

Náhrdelník je vždy skvělým doplňkem, který může dodat outfitu nápaditost a lesk. Vyberte si výrazný náhrdelník, který ukáže váš osobitý styl. Může to být zdobený řetěz s kamínky nebo jiným výrazným prvkem. Tento doplněk dodá každé jednoduché košili nebo tričku potřebnou jiskru.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.