Po amputaci i na vozíku. Inspirativní influencerky, ke kterým byl osud krutý. Ukazují, že hendikep nemusí být překážkou v životě

Na sociálních sítích je dnes nepřeberné množství influenferů a infiuencerek. Někteří z nich prožívají těžké osudy, se kterými se snaží vypořádat po svém a sociální sítě jim v tom pomáhají. Tvoření videí a dalšího obsahu je naplňuje a ve svých sledujících vidí přátele, kterým se mohou svěřit. Tito influenceři nám také ukazují, že vše není tak růžové, jak se na sociálních sítích mnohdy zdá. Toto jsou influencerky s hendikepem, které nás inspirují.

Clara Holmes (@rollinfunky)

Clara má Ehlers-Danlosův syndrom. Jedná se o dědičnou poruchu pojivých tkání. Vlivem této nemoci je Clara upoutána na invalidní vozík. Na svém profilu na Instagramu s názvem Rollin Funky má téměř 35 000 sledujících. Zabývá se především módou. Pravidelně postuje fotografie, kde ukazuje nové outfity.

Sophie Bradbury-Cox (@fashionbellee)

Sophie je další inspirativní módní onfluencerkou, která je upoutána na invalidní vozík. Trpí spinální svalovou atrofií, což je genetické onemocnění, které způsobuje postupný úbytek a ochabování svalstva. Sophie má na svém Instagramu necelých 23 000 sledujících.

Pokud chcete sledovat někoho, jehož profil hraje všemi barvami, tato inspirativní žena vám nesmí uniknout.

Sian Green-Lord (@sianlord_)

Sian v roce 2013 vlivem dopravní nehody přišla o nohu. Od té doby nosí protézu, která je nyní její součástí. Na jejím Instagram, na kterém má téměř 19 000 sledujících, je jasně vidět, že móda je jejich největší vášní. Pravidelně přidává fotografie svých oblíbených outfitů.

Za svůj hendikep se rozhodně nestydí. Nemá potřebu zakrývat svou protézu. Naopak ji hrdě ukazuje a stala se jejím poznávacím znamením.

Rebeca Gonzalez (@becasvibes)

Nyní se podíváme na TikTok, na kterém můžeme najít například Rebecu Gonzalez,. která trpí mozkovou obrnou. Rebeca má na svém profilu neuvěřitelných 677 000 sledujících. Pravidelně přidává videa zaměřená na make-up.

Když před čtyřmi lety vydala své první video, určitě ji nenapadlo, že se stane uznávanou beauty onfluencerkou.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!