I v roce 2018 mají nehty své trendy

Photo of Women's Hands

Kdo jiný určuje trendy, než známe zahraniční hvězdy. I my jsme se u nich v dnešním článu inspirovali. A jaké nehty tedy letos vládnou trendům? Neonové, nude, lesklé nebo matné? … Cokoliv vás napadne! V roce 2018 je totiž vše povoleno!

Francouzská manikúra

Francouzská manikúra dodává upraveným nehtům nejpřirozenější vzhled. V roce 2018 bude trendy francouzská manikúra v lesklém provedení. S bílým proužkem na konci nehtu vypadá elegantně a s lesklým průhledným lakem velmi upraveně. Pro zajímavější vzhled si pořiďte průhledný lak, který má pigmenty odrážející světlo.

person with pink manicure on white textile
Foto: Unsplash

Dlouhé a špičaté

V létě budou obzvláště trendy dlouhé a špičaté nehty v neonových barvách. Takové nehty budou nepřehlédnutelné a pro ženu, která je nikdy neměla, to bude nezvyk. Proto doporučujeme si na nehty postupně zvykat a ze začátku si nehty pomalu prodlužovat. Usnadní vám to mnoho trápení, uvidíte, že pokud si necháte dát rovnou dlouhé, neotevřete si ani lahev.

Foto: Pinterest

Holografické nehty

Léto je plné třpytu a barev, proto nesmíme vynechat ani holografické nehty. Takový lak nejspíš neseženete a pokud ano, budete mít opravdu štěstí.Krásné holografické nehty vám udělají v lepším v salonu bez problému.

Ombre nehty

Ombre je v trendu jak na vlasech, tak na nehtech. Vypadá famózně a není to ani těžký postup. S trochou šikovností to zvládnete sama doma. Potřebujete k tomu jen houbičku (stačí ta na nádobí) a dva laky ve stejné barvě. Je na vás, jestli chcete mít tmavší odstín na konci nehtu nebo na začátku.

Na houbičku naneste lak podle vaší fantazie a pak jen obtiskněte. Až vám nehty uschnou, nezapomeňte je přelakovat bezbarvým lakem, pro lesklý vzhled. Pokud chcete matné, sežeňte si laky matné, ale potom už bezbarvý nepoužívejte. Uvidíte, že výsledek bude perfektní.

Foto: Pinterest

Každý nehet jiný

Nemůžete se rozhodnout, jakou barvu zvolit a líbí se vám jich tolik? Žádný problém. Tento rok můžete mít klidně každý nehet jiný. Nebo klidně jen jeden jiný, fantazii se meze nekladou. Spíše platí, čím originálnější, tím lepší!

Nenapadá vás žádná kombinace barev? Vyzkoušejte klidně nude barvy a prsteníček nalakujte lakem, který má v sobě třpytky nebo stříbrným.

Foto: Pinterest

Avatar

terezakapcova

Jak řekla známá filmová postava Carrie Bradshaw: „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni.“ Přesně to jsem já. Na módě miluji to, že kousek, sám o sobě, nemusí být vždy zajímavý, ale pokud ho dokážete správně kombinovat, může vzniknout dokonalý outfit!