I když možná nemáte dokonalou postavu modelky, ale naopak vás zdobí nějaké to kilo navíc, rozhodně to neznamená, že na večírku či na párty musíte stát stranou někde v koutě. Naopak! I ženy s plnějšími tvary mohou udělat ten nejlepší dojem a co více – stát se perlou večera!

Kypré a zaoblené tvary nemusí být nutně důvodem pro noční můry a neklidné spaní. Můžete mít nějaké to kilo navíc, plnější boky nebo větší zadeček, nejdůležitější je, jestli to umíte správně nosit. A pokud ano, pak i se svými proporcemi, které mají do rádoby dokonalých mír na kilometry daleko, můžete ve společnosti zazářit.

Žádné volné střihy

Nosíte nejraději volné střihy oblečení, protože se za jejich neforemný objem můžete hravě schovat a doufat, že si vašeho velkého zadečku nikdo nevšimne? V tom případě na podobné kousky oblečení rovnou zapomeňte. Volné střihy si odteď jednou provždy zakažte.

Nebojte se hrdě ukázat, co nosíte a jaká vlastně jste. Volné střihy v mnoha případech kila spíše přidávají, nežli aby ta skutečná maskovaly, tak na to pozor. Buďte hrdá na svá bujná prsa, nestyďte se ukázat silnější boky a neváhejte okolí předvést kulatý zadeček.

Boubelka v šatech? Klidně!

Myslely jste si, že baculaté ženy nemohou nosit šaty a měly by je raději přenechat těm, které si je mohou díky své perfektní postavě bez gramu tuku a jediného centimetru špeků dovolit? Ale jděte, tohle přece vůbec není pravda!

Máte kila navíc? Jste objemná a silnější? No a co! I vy se můžete cítit jako dáma, která si oblékla krásné šaty. Důležité je vybrat správně. Co se délky týče, doporučujeme střih těsně nad kolena nebo midi, záleží na vaší výšce – pokud jste nižší postavy, volte kratší variantu. Jde-li o barvu šatů, určitě víte, že tmavé odstíny opticky zeštíhlují, není ale potřeba sázet jen na ně. Pozor si dejte jen a výrazné vzory, těm se raději vyhněte.

Bez podpatků ani krok

Ženy, které kulantně nazýváme plus size, by se neměly bát nosit podpatky. Ba spíše naopak, měly by nosit jenom podpatky. Zvláště tehdy, pokud jdou někam do společnosti, kde se chtějí blýsknout.

Na závěr si ještě dovolíme zmínit jednu pomůcku, která vám pomůže vyniknout a tou je zvýraznění pasu. Nebojte se na něj upozornit, přitáhnete pozornost tím správným směrem.

Foto: Shutterstock.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments