Podprsenka tvoří základ každého našeho outfitu. Většina z nás si neumí představit vyjít z domu bez podprsenky, protože co si budeme nalhávat – ne všechny si to můžeme dovolit. Jen hrstička z nás má tolik odvahy (a dokonalá prsa) na to, aby se na veřejnosti objevila bez podprsenky, proto se není čemu divit, že podprsenka je to první, co si ráno oblékáme.

Podprsenka vám slouží – a žádá za to jen málo!

A co vy? Patříte k drtivé většině z nás, pro které je podprsenka naprostá samozřejmost? Nebo se řadíte spíše k těm, jež raději vyrazí – jak se říká – naostro a podprsenku nosí jen občas, kdy se zkrátka nehodí vyrazit bez této šikovné pomocnice?

Ať už je to tak či onak, měly byste si ujasnit jednu věc: podprsenku nosíte každý den a ona vám plnohodnotně slouží i několik hodin. Představuje oporu pro vaše ňadra, která drží ve správné poloze, některé podprsenky vám pomáhají dodat poprsí ten správný (chápejte přitažlivý a sexy) tvar, případně přihodí i několik centimetrů k dobru. Za tohle všechno si vyžaduje něco na oplátku: správnou péči. A víte vůbec, jak se správně o podprsenku starat? Pokud ne, tak čtěte!

Prozradíme vám, jak se správně starat o podprsenku

Podprsenka toho pro vás dělá tolik a žádá za to vlastně jen minimum – trochu správné péče, za kterou se vám náležitě odmění. Už ale na nic nečekejme a pojďme si společně prozradit základy péče o podprsenku, které by měla znát každá žena. Bez výjimky.

Podprsenka do pračky nepatří

Běžným zvykem je hodit podprsenku společně s dalším oblečením do pračky – a pak děj se vůle boží. Věděly jste ale, že je to špatně? Podprsenka zkrátka do pračky nepatří. Zvláště pak v případě, kdy za ni utratíte nekřesťanský balík – tehdy byste určitě nechtěly, aby se vám zničila nešetrným praním, co myslíte? Místo toho věnujte času tomu, abyste podprsenku vypraly ručně ve vlažné vodě za použití přípravků speciálně určených na praní spodního prádla – rozhodně doporučujeme tekuté prostředky před

Novou podprsenku vždy vyperte

Jakmile si domů přineste nový model, možná se nebudete moci dočkat, až si jej na sebe obléknete. Není se čemu divit, když strávíte dlouhé hodiny výběrem a objevíte fakt parádní kousek, je jasné, že se v něm budete chtít blýsknout – i kdybyste to měly být jen vy, kdo ten nádherný skvost uvidí. Přesto byste novou podprsenku měly nejdříve vyprat, což sice oddálí dobu, kdy si ji na sebe poprvé hrdě obléknete, ale zato se vyvarujete tomu, aby vaše kůže přišla do styku s chemikáliemi, jež se pro výrobu textilií používají. A to vám za to malé zdržení přece stojí, ne?

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze