Srpen už je za námi a léto nám pomalu končí, neznamená to ale, že ještě nemůžete dostatečně zazářit. Pokud plánujete dovolenou v září. Nechte se od nás inspirovat a buďte za hvězdu.

Ať už máte vybranou dovolenou, nebo jste zatím ve fázi jejího výběru, tento moment je tím nejlepším k zamyšlení se nad vhodnou plážovou módou. Do karet vám hraje i momentálně období velkých slev a výprodejů. Výběr je rozmanitý a každá si zajisté najde své.

Plavky s volánky

Dámy s menším poprsím volánky ocení. Nejenže jimi uděláte dojem na opačné pohlaví, vaše poprsí bude samo o sobě působit větší. Pokud máte postavu hrušky, s volánky vaše postava bude působit opticky symetričtěji.

Neonky

Trendy budete zaručeně tehdy, pokud budete vidět. Nebojte se a vystavte na obdiv své přednosti v plavkách neonové barvy, které podchytí vaší mladistvou svěžest.

Shine bright like a diamond

Chcete být přímo perlou celé pláže? Pak musíte rozhodně vsadit na trochu odvážnější plavky, protože ty zaručeně donutí každého, abyste byla v jeho obzoru.

Jednodílné plavky

Není pravda, že jednodílné plavky jsou nudné, ba naopak. Vše je o správném střihu a vhodné barvě. Buďte za bohyni a zvolte barvu zlatou nebo stříbrnou, díky této volbě vám úspěch můžeme zaručit rovnou.

View this post on Instagram

Il dolce far niente 💫🇮🇹 #amalficoast

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Přehoz přes plavky

Protože chcete být určitě sexy i mimo pláž a není zrovna etické chodit v hotelu nebo restauraci pouze v plavkách, myslete i na vhodný přehoz přes plavky.

Photo: Instagram.com, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze