Je úžasné, když prestižní značky využívají svůj vliv k tomu, aby pomohly tam, kde je to potřeba. Nepotýkáme se pouze s nedostatkem roušek, nouze je také o dezinfekční prostředky, které jsou opět postrádány ve zdravotnických zařízeních. Lidé, kteří pracují v první linii, tyto věci nezbytně potřebují. Oblíbená kosmetická značka Estée Lauder se snaží pomoci a bude vyrábět dezinfekční prostředky a věnuje je tam, kde je to zrovna potřeba.

Značka prostřednictvím svého Instagramu oznámila, že bude znovu otevřeno výzkumné a vývojové centrum v New Yorku, které byla doposud uzavřeno kvůli koronaviru. Její zaměstnanci však nebudou pracovat na nových kosmetických produktech, ale budou vytvářet dezinfekční prostředky na ruce, které pak budou věnovány potřebným skupinám obyvatelstva a také zdravotnickým zařízením, jejichž pracovníci jsou v první linii a patří tak mezi nejohroženější skupiny.

Modelka Karlie Kloss, která je tváří značky Estée Lauder, se vyjádřila k tomuto solidárnímu kroku na svém Instagramu. Měla tu možnost být přímo v centru dění a mohla na vlastní oči vidět, jak probíhá výroba v laboratořích. Setkala se s několika pracovníky, kteří podle ní odvádějí skvělou práci a označuje je za superhrdiny. I v takto vážné době si Karlie neodpustila lehkou nadsázku a sympatický humor pro odlehčení, který je pro Karlie tolik typický.

Je mi ctí, že jsem se minulý rok na jaře mohla setkat s některými superhrdiny pracujícími s takovým úsilím, když jsem se zastavila, abych si v laboratořích užila trochu zábavy. Pokračujte ve skvělé práci, jsem na vás hrdá.”

To ale není vše. Estée Lauder mimo jiné věnuje dva miliony roušek pracovníkům v první linii v New Yorku.

“Jsme vděční našim dodavatelům, zaměstnancům a výrobním partnerům, že toto umožnili. Děkujeme z celého srdce těm, kteří každý den neúnavně pracují, aby pomohli ostatním.”

Jak je vidět, v Estée Lauder se do boje proti viru pustili s plnou vervou. Jen tak dál. Držíme palce!

Foto: Unsplash.com, Instagram, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze