I doplňky za pár korun dokáží oživit váš outfit k nepoznání

V jednoduchosti je síla a občas to jsou právě jednoduché doplňky, které mají úžasnou schopnost posunout náš outfit na vyšší úroveň. V létě i zimě přitom máme celou řadu nápaditých módních doplňků, které můžeme hravě nosit a zároveň tak naše outfity zkrášlit.

Stylové čepice a klobouky nikdy nezestárnou

V zimě není problém potkat dámu s pořádným kulichem, nebo dokonce ušankou, na jaře a v létě jsou naopak mnohem častější jednoduché plátěné klobouky. Pro obojí platí, že pokud kupujete s rozmyslem, můžete všechny tyto doplňky pořídit opravdu levně.

Za osvěžující trend považujeme také klasické kšiltovky. Kšiltovky jsou možná na první pohled doménou žen či dívek, které preferují sportovní styl, ale nemusí tak tomu být v každém případě. Trendy nám v minulých letech ukázaly, že i s kšiltovkou můžeme vykouzlit elegantní outfit.

V létě jsou to pak klobouky, které považujeme za vrchol elegance. S vhodně doladěným outfitem pak učiníte dámu téměř z každé! A je jedno, jestli jsou to klobouky plátěné nebo slaměné. V kombinaci s letními šaty, lodičkami, brýlemi a kabelkou se jedná o neodolatelnou kombinaci.

Sluneční brýle jsou výbornou ozdobou

U hlavy zůstaneme, protože pokud chceme něco nosit opravdu celoročně, nesmíme opomenout sluneční brýle. Módní řetězce nabízejí sluneční brýle už od nižších stovek. Pokud si nepotrpíte na nejluxusnější značky, se slunečními brýlemi vykouzlíte spoustu parády za pár korun. Vyplatí se proto nakoupit si jich hned několik a dle příležitostí je postřídat.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

sarkakrausova

Mojí vášní je móda a krása. Řídím se heslem, že každá žena by o sebe měla pečovat, bez ohledu na to, jaké míry jí příroda nadělila. Každá jsme krásná!