Hříšně krásná Emily Ratajkowski se znovu vyprsila. I přes to, že má dítě, dokázala si vypracovat dokonalou postavu. Češky by si měly vzít příklad

Emily Ratajkowski, světoznámá modelka a herečka, nedávno vzbudila ohromné nadšení mezi svými fanoušky na sociálních sítích svými odvážnými fotografiemi, na kterých předvádí svou úchvatnou postavu i po porodu. Tato krásná mladá maminka nám ukázala, že po mateřství se nemusíme stydět za své tělo, ale naopak, můžeme ho oslavovat s hrdostí.

Emily, která porodila své první dítě v roce 2021, od té doby aktivně přispívá na svém Instagramovém účtu otevřením a upřímným pohledem na mateřství a svou vlastní cestu k obnovení sebevědomí a tělesné pohody. Její nejnovější fotografie přitáhly pozornost světa, a to nejen kvůli své svůdnosti, ale také proto, že skrze ně sděluje mocnou zprávu o sebevědomí a akceptaci.

Mnoho žen se ztotožní s tlakem, který společnost klade na návrat k dokonalé postavě po porodu. Emily však svým odvážným vystupováním ukazuje, že dokonalost není jediným měřítkem štěstí a sebevědomí. Je důležité ocenit a oslavovat své tělo za to, co prošlo a co dokázalo, a neustále hledat krásu v každé fázi života.

Zdůrazňuje také, že mateřství není překážkou v cestě za vlastními sny a ambicemi. Emily Ratajkowski vystupuje jako příklad ženy, která se nenechává omezovat a jde za svými cíli s odvahou a sebevědomím.

Je důležité si uvědomit, že každé tělo je krásné a unikátní a nemá smysl ho porovnávat s nereálnými standardy. Díky Emilyiným odvážným fotografiím máme šanci přehodnotit, jak vnímáme sami sebe a druhé. Můžeme se inspirovat tím, jaká krása tkví v naší vlastní jedinečnosti.

Emily Ratajkowski nám ukazuje, že sebevědomí je klíčem k šťastnému a plnohodnotnému životu. Její odvážné fotky nás učí, že každá žena může být hříšně krásná, když se odváží být autentická a hrdá na to, co je.

Ať už se jedná o mateřství, kariéru nebo osobní cíle, Emily Ratajkowski nám připomíná, že si zasloužíme oslavovat všechny aspekty našeho života a nechat se unášet vlastním průvodcem krásy a sebevědomí.

Nechme se tedy inspirovat touto úžasnou ženou a jděme za svými sny s odvahou, bez ohledu na to, co si o nás myslí ostatní. Protože, stejně jako Emily Ratajkowski, i my jsme hříšně krásné, bez ohledu na to, jakým směrem život plyne.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.