Hřejivý cardigan vám na podzim dodá pohodlí. Schováte pod ním i kila navíc

Podzim je tu v celé své kráse. Venku začíná padat listí, teploty nenápadně klesají stále níž a níž a venku se čím dál dříve stmívá. Ačkoli je podzim spojený s depresí a splínem, dá se na něm najít přeci jen něco hezkého.

Užijte si podzimní období pohodlně a stylově. Chybět by vám neměl stylový cardigan, se kterým budete v teple, budete se cítit příjemně a hravě pod ním schováte i nějaké ti kilo navíc.

Foto: Unsplash.com

Černá je nesmrtelná, ale i jiné barvy frčí

Černá barva je skvělá v tom, že je univerzální, hodí se prakticky ke kterémukoli jinému odstínu a jako bonus navíc opticky zeštíhluje. Pro ženy s kily navíc se tak černý cardigan báječně hodí a jistě si ho oblíbí.

Neznamená to však, že se musíte spoléhat jen na černou. I jiné barvy jsou totiž v kurzu, takže pokud si chcete podzim užít ve společnosti pohodlného měkoučkého cardiganu, pak si vyberte i nějakou jinou pěknou barvičku.

Lehoučký kousek je ideální pro teplejší dny

Ačkoli si většina z nás podzim spojuje s přicházející zimou, nízkými teplotami a prvními ranními mrazíky, najdou se dny, kdy je ještě relativně teplo.

Přesně pro takové okamžiky je perfektní mít po ruce lehoučký cardigan, který si obléknete na top nebo tričko a směle vyrazíte, kam vás nohy ponesou. Nečekejte od něho, že vás zahřeje, když bude venku 10 °C, ale pro chvíle, kdy venku vysvitne sluníčko a bude příjemně, je to jasná volba.

Se vzorovaným kouskem uděláte parádu

Chcete se pochlubit stylovým kouskem a na své okolí udělat dojem? V tom případě by vám neměl chybět v šatníku parádní vzorovaný kousek. S tím totiž zaručeně zazáříte!Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.