Do kin míří snímek House of Gucci. Poodhalí zákulisí módy, ale i vraždu legendárního Maurizia Gucciho

Pokud jste fanoušky luxusní módní značky Gucci, pak pro vás máme dobrou zprávu. Do kin totiž na podzim zamíří film s názvem House of Gucci, který nás vezme do světa módy. Film ale nebude obyčejným dokumentem o módní značce, odkryje tajemství zavraždění legendárního Maurizia Gucciho.

Film natočený podle knižní předlohy

Patříte k lidem, kteří rádi srovnávají film s knižní předlohou? Pak máte ještě pár měsíců na přečtení knihy The House Of Gucci: A Sensational Story Of Murder, Madness, Glamour And Greed, podle které je film natočen. Kniha vypráví o celém klanu rodiny Gucci, počátcích jejich impéria, ale i rodinné tragédii, kdy byl zavražděn poslední nositel příjmení Gucci. Knihu napsala spisovatelka Sara Gay Forden a v zahraničí měla velký úspěch. Jak moc se ale kniha promítne do filmového zpracování?

Můžeme se těšit na hvězdné obsazení

Filmu The House Of Gucci je předpovídán velký úspěch. Už samotné obsazení je velmi slibné. Ve snímku uvidíme herce a zpěváka Jared Leto nebo extravagantní herečku a zpěvačku Lady Gaga. Těšit se můžeme také na jména jako Adam Driver, Jeremy Irons nebo Al Pacino.

Lady Gaga jako vražedkyně

Příběh se nebude točit pouze okolo původní rodiny Gucci, ale také kolem ženy jménem Patrizie Reggiani. Tu si zahraje právě zpěvačka Lady Gaga, která už dříve dokázala, že herectví jí není cizí. Patrizie Reggiani je bývalou manželkou Maurizia Gucciho, která byla později obviněna a následně odsouzena z naplánovaní brutální vraždy svého bývalého manžela.

Foto: Universal

Módní kousky budou samozřejmostí

Možná bude stát za to jít na film do kina rovnou dvakrát. Za pozornost totiž bude bezesporu stát dramatický příběh, ale také luxusní móda, kterou je film protkán. Extravagantní outfity, kožešiny, výrazné náhrdelníky nebo úžasné ikonické brýle dodají filmu tu správnou šťávu a atmosféru módního světa.

Foto: Universal

Česká premiéra tohoto trháku bude 25. 11. 2021. Vyrazíte na něj?


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.