HOT TREND: Perličky, kam se podíváte

Musíme vám prozradit jeden z nejnovějších módních trendů. „Objevitelkami“ jsou opět módní bloggerky a jak už to tak u dnešní doby bývá, celý svět je zběsile a slepě následuje. To ale rozhodně krizitovat nebudeme, protože mezi takové blázny patříme i my. Propadly jsme totiž tomuto trendu také. Trendu perliček – všude, kam se jen podíváte.

Nudné maxi svetry

Maxi svetry slaví velký úspěch především posledních pár let. Ačkoliv jej doplňují jiné módní trendy, chtělo to už vymyslet něco nového, neokoukaného a originálního. A tak přišly na scénu perličky. Jsou totiž neuvěřitelně vkusné, elegantné a oživí každý obyčejný kousek.

Tip: Víte o tom, že pomocí perliček si můžete ozdobit svetr i vy sama doma? Mrkněte na různá inspirativní videa na Youtube, nebo Instagramu. 

Zahraniční eshopy

Perličkové kousky budete v kamenných obchodech hledat velmi těžko. Zakoupit je můžete spíše na zahraničních eshopech jako jsou Ebay, Wish, nebo skrz eshopy právě módních blogerek (ano módní blogerky mají velmi často své vlastní eshopy, kam přináší kousky nejnovějších módních trendů, třikrát hurá!). Pokud takovému způsobu nakupování nevěříte a raději chodíte nakupovat do kamenných obchodů, vydržte pár měsíců, tento trend si určitě najde cestu i do obchodů, kde běžně nakupujete.

Roztomilé teplákovky

Další kousek, který oživily perličky, jsou teplákové soupravy. Rádoby semišové teplákové soupravy ve stylových barvách jako je královsky modrá, červená, nebo šedá, by měla mít ve skříni každá žena. Perličky udělají z obyčejné soupravy neobyčejný outfit, kterým se budete chtít pochlubit nejen na Instagramu.

Chybět by vám neměly ani džíny ozdobené, jak jinak než perličkami. Říkáte si, že takový kousek nechcete koupit z důvodu, že je to drahé a po pár vyprání se perličky stejně odloupnou? Doporučujeme vám prát tyto kousky obrácené naruby a pouze na 30 – 40 stupňů. Víte stejně vaše oblečení nepotřebuje, nejste přeci žádné špindíry, ne?

Foto: Pinterest.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.