Hot trend – Barety

Barety jsou zpět! Vděčit za svou současnou popularitu mohou jak jinak než Instagramu a velkým módním ikonám. Chcete se inspirovat? Mrkněte, jak nosit barety a vypadat skvěle.

Na trhu je k dostání mnoho typů baretů. Výběr je skutečně široký. Je libo lesklý, bavlněný nebo třeba kožený? Než si ho ale baret pořídíte, rozhodně si jej vyzkoušejte, nemusí vám totiž sedět každý typ. Výbornou kombinací je baret se streetwear kousky. Vypadá to velmi svěže, takže pokud si myslíte, že baret se nedá kombinovat, jste na omylu, stačí se podívat na Instagram Rihanny nebo Belly Hadid.

Pokrývky hlavy jsou letošním hitem a ten, kdo má na hlavě baret, vypadá stylově a rozhodně nešlápne vedle! Návratu baretů vděčíme nejznámějším módním značkám, jako je například Dior, který barety ukázal na svých módních přehlídkách ke kolekcím Sping Summer 2018.

Můžete je nosit prakticky s čímkoliv. Perfektně se kombinují s jednoduchým oblečením, které má každý ve skříni, jako jsou džíny, bílé košile, nebo sukně s květinovými vzory. Důležité je také umístění baretu na hlavě. Nejoblíbenějším způsobem nošení je na straně hlavy. Vždy nechejte vykukovat pár pramínků vlasů, vypadá to rafinovaně. Pokud vám baret bude padat, není na škodu ho přichytit pinetkami, ale opatrně, aby nešly vidět.

Pokud si nejste jistá s materiálem nebo dokonce barvou, volte buď jednoduché barvy, nebo barvy sezóny. Laďte ho například s kalhotami nebo kabelkou. Kožený baret vypadá perfektně a nadčasově, zatímco bavlněný je více elegantní. V nabídce prodejců také najdete barety s různými nápisy, jeden takový vlastní Cara Delevingne nebo Rita Ora! V mnoha obchodech se dá sehnat celkem levně, proto se nemusíte bát, že vás baret přijde moc draho. 

Foto: Pinterest.


Avatar

terezakapcova

Jak řekla známá filmová postava Carrie Bradshaw: „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni.“ Přesně to jsem já. Na módě miluji to, že kousek, sám o sobě, nemusí být vždy zajímavý, ale pokud ho dokážete správně kombinovat, může vzniknout dokonalý outfit!