Hokejový útočník David Pastrňák je ikona nejen na ledě, ale i v módě. Jeho styl oceňují fanoušci po celém světě

David Pastrňák je nejen vynikající hokejista, ale také muž, kterému nechybí styl. Již v minulosti dokázal, že móda mu není cizí. Nabízí se otázka, zda ho můžeme považovat za módní ikonu. Odpověď zní jednoznačně ano! Stačí se podívat na jeho Instagram.

https://www.instagram.com/p/CKtxltEAok5/?igshid=15y7yp6xo6g6x

Kluk od vedle

David patří v posledních letech k největším klenotům nejslavnější hokejové soutěže světa – NHL. I když je úspěšný, drží se nohama pevně na zemi. Již od pohledu je to sympatický mladík, který se nad nikoho nepovyšuje, i když by na to měl svým způsobem právo. Hokej však není to jediné, v čem vyniká.

Kdo Davida sleduje na Instagramu, určitě si musel všimnout jeho vytříbeného stylu. David se v módě rozhodně nebojí experimentovat. Za normálních okolností sází na pohodlí a ležérnost. Také ale ví, že trocha extravagance ještě nikomu neuškodila.

https://www.instagram.com/p/BiKop2jHlTg/?igshid=1uv4g6sfabwhh
https://www.instagram.com/p/BV9V2fUgUTc/?igshid=74q5m8m4owid
https://www.instagram.com/p/CHQ_rLdBnrG/?igshid=ijt8kph6xfa1
https://www.instagram.com/p/B193KPvgbds/?igshid=1komg6r4at94y

Pravý elegán

Pozornost si získaly především Davidovy obleky, ve kterých se ukazuje na společenských akcích a nebo před zápasy NHL. I v civilu si dává patřičně záležet na svých outfitech, které má vždy vyladěné k dokonalosti. Proto byl také svými fanoušky zvolen nejlépe oblékaným hráčem ligy.

Nedávno se David pochlubil s nádhernou novinkou – se svou přítelkyní čekají chlapečka. Uvidíme, zda se z něj jednou také stane hokejový hráč a módní ikona.

https://www.instagram.com/p/B9Vp6AGAnwf/?igshid=1o0uk34g82kzr
https://www.instagram.com/p/B58W71Dgltq/?igshid=t1kwcqztluz9
https://www.instagram.com/p/B3afb2cglnP/?igshid=p47ovn52cuxj
https://www.instagram.com/p/BcU5320AknD/?igshid=1qsxxfi9z71n3
https://www.instagram.com/p/CKt4gNxA_f7/?igshid=1j395r58byqh7