Hokejový útočník David Pastrňák je ikona nejen na ledě, ale i v módě. Jeho styl oceňují fanoušci po celém světě

David Pastrňák je nejen vynikající hokejista, ale také muž, kterému nechybí styl. Již v minulosti dokázal, že móda mu není cizí. Nabízí se otázka, zda ho můžeme považovat za módní ikonu. Odpověď zní jednoznačně ano! Stačí se podívat na jeho Instagram.

Kluk od vedle

David patří v posledních letech k největším klenotům nejslavnější hokejové soutěže světa – NHL. I když je úspěšný, drží se nohama pevně na zemi. Již od pohledu je to sympatický mladík, který se nad nikoho nepovyšuje, i když by na to měl svým způsobem právo. Hokej však není to jediné, v čem vyniká.

Kdo Davida sleduje na Instagramu, určitě si musel všimnout jeho vytříbeného stylu. David se v módě rozhodně nebojí experimentovat. Za normálních okolností sází na pohodlí a ležérnost. Také ale ví, že trocha extravagance ještě nikomu neuškodila.

View this post on Instagram

A post shared by Pasta (@davidpastrnak)

Pravý elegán

Pozornost si získaly především Davidovy obleky, ve kterých se ukazuje na společenských akcích a nebo před zápasy NHL. I v civilu si dává patřičně záležet na svých outfitech, které má vždy vyladěné k dokonalosti. Proto byl také svými fanoušky zvolen nejlépe oblékaným hráčem ligy.

Nedávno se David pochlubil s nádhernou novinkou – se svou přítelkyní čekají chlapečka. Uvidíme, zda se z něj jednou také stane hokejový hráč a módní ikona.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!